SK Jičín - Stará Garda - zápasy

rámeček

SK Jičín - Stará Garda - zápasy

Čt 26.9. SG Rožďalovice - SG SK Jičín 3:5 (2:1)


branky: J. Roman 3, M. Šimánek 2 - referát ze zápasu

Sestava: Mejzlík - Rejha, Babák, Kirschner, Kocourek - Jedlička, Štěrba, Mikolášek, Šulc - Šimánek, Etflaiš
Střídal: Jirka Roman

Ve čtvrtek dne 26.9.2013 odehrála SG SK Jičín přátelské utkání se SG Rožďalovic. Již z toho, že jsme s tímto soupeřem hráli potřetí, lze vyvodit, že se jedná o našeho oblíbeného protivníka. Rožďalovice hrají pohledný fotbal plný nápaditých kombinací a hlavně bez zákeřných faulů. Než však začnu hodnotit utkání, vrátím se k oblíbenému tématu a to jsou omluvy našich hráčů. (i když přesněji bych to nazval výmluvy).

Takže začnu u brankářů. Drusan Jan (snad v práci, ale není schopen poslat ani sms). Drusan Radek - 2 hodiny před utkáním mi volá Jarda Mejzlík, že Radek nebude!!! Zřejmě mu došel kredit, že nemohl zavolat sám. Ale ještě hezší je důvod, proč nebude! Dělník mu doma dělá komín a on musí být u toho, abu mu to dělník, který se tím živí udělal pořádně. To by mne zajímalo, co tam (odborník přes komíny) Drusan hlídal? Tak snad komín dobře potáhne a hlavně aby jsi s tímto přístupem netáhl brzo i ty Radku!!!

Jdeme dál - zranění (Klimeš, Vraštil, Zeman- natažené svaly a Filip - naražené žebra)

Práce - MUDr. Krykorka, MUDr. Malý D., JUDr. Malý Jan a PhDr. Václav Kloz CSc

Velich - návštěva striptérky z Polska přímo do firmy (a ještě má tu drzost nazvat ji majitelkou fabriky, od které berou materiál. On si myslí, že jsme snad úplně blbí)

Drbohlav - návštěva tří striptérek ze Švédska opět do firmy (zde platí to samé co u Velicha jen ve větším měřítku. Zřejmě se má Plastoma lépe a tak si pozvala rovnou 3)

Fejfar - prý jel na jeleny, ale všichni víme, že spíš jel někomu nasazovat parohy

Jeník - DOVOLENÁ - v září??? Tak k tomu nemám slov. Jirka je asi jediný hráč, který si dovolí jet na dovolenou v plně rozjeté sezoně. Toto zkratové jednání přisuzuji jeho věku a z toho plynoucí stařecké demenci.

A nyní již přejdu k vlastnímu utkání, na které jsme nakonec odjeli ve dvanácti lidech, když jsme na poslední chvíli sehnali Davida Rejhu a Jirku Romana. Domácí znovu prokázali svou kvalitu a od počátku diktovali tempo hry a po jedné z vydařených akcí šli zaslouženě do vedení. My jsme se postupně dostávali do tempa a začali hru srovnávat. S hrou jsme srovnali i skóre, když se trefil Šimánek. Ještě do poločasu si však vybral slabší chvilku náš zaskakující brankář Jarda Mejzlík, který se snažil krýt střelu mířící vedle a to takovým způsobem, že si k tomu i lehl, bohužel však už zapomněl vstát, čehož využil útočník soupeře ke vstřelení vedoucí branky. Nutno však podotknout, že až na tento okamžik podal Jarda výborný výkon, který byl opakem toho, co předvedl před týdnem na levé záloze.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním utkání otočit v náš prospěch, což se nám nakonec i podařilo, když se třikrát trefil Jirka Roman a ještě jednou Martin Šimánek. Domácí se v druhé půli prosadili pouze jednou a tak utkání skončilo našim vítězstvím v poměru 5-3.

Ani dnes Vám nemohu poskytnout informace z rozboru utkání v pivnici Batalion, neboť jsem vypomohl kamarádovi Dušanu Šulcovi, který se cestou svěřil, že už nemá ani na manželku čas a tak jsem po dobu jeho pobytu v pivnici Lence u nich doma vysvětloval, že je Dušan fakt hodnej kluk a že toho má fakt hodně. Snad to bude ku prospěchu manželství.

 

30.09.2013 - 20:09:42 || kategorie stará garda-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie