Pa 23.8. SG SK Jičín - SG Dolní Bousov 9:1 (3:1)

branky: Šimánek 3, Štěrba 3, Etflaiš 2, Malý D. - referát ze zápasu

Sestava: Drusan J.- Klimeš, Kloz, Drbohlav, Sobotka - Jedlička, Filip, Štěrba, Vraštil - Šimánek, Šulc
Střídali: Kirschner, Malý D.,Kocourek, Mikolášek, Etflaiš

Dne 23.8.2013 sehrála SG SK Jičín další utkání, a to se soupeřem ze středočeského kraje, mužstvem SG Dolní Bousov. Předběžné reference o tomto týmu v nás budily značný respekt, a tak jsme se snažili náležitě připravit, zejména posílením kádru. Po zranění jsem se vrátil JÁ (T. Kocourek), ale hlavní posilou pro tento zápas byl Venda Kloz, přezdívaný ZLATÁ HLAVA. Jak se později ukázalo, Václav nic nezapomněl ze svého fotbalového umu a rovněž jeho kondice byla a je výborná, a to jak na hřišti, tak večer v Baťáku. Dokonce i gumové kopačky má stále stejné a v týmu tak už je po Rohlovi druhým hráčem, který tuto prestižní značku obuvi preferuje.

Do samotného utkání jsme vstoupili přímo skvěle, když už ve 2. minutě se prosadil Šimánek. O minutu později však naši euforii soupeř zchladil vyrovnávacím gólem. Do konce poločasu však znovu Šimánek a poté Štěrba navýšili naše vedení na 3-1.

Ve druhé půli se již na soupeři projevila absence několika klíčových hráčů a skóre narůstalo pouze na straně domácích až do konečné podoby 9-1.

Po utkání jsme museli v týmu přivítat novou posilu Vaška Kloze, a tak jsme jako za starých časů zalezli do Baťáku a do pozdních hodin jsme mastili kostky. Vše bylo jako před 20 lety Baťák, Veruna (Milan Morávek), Staropramen a kostky.Dokonce i smrad v Baťáku zůstal stále stejný. Jediná malá změna nastala v tom, že jsme Vaška oškubali, ale vzhledem k tomu, o kolik nás za ty roky obral on, je to jen kapka v moři.

21.09.2013 - 07:58:41 || kategorie stará garda-zápasy