SK Jičín - Stará Garda - zápasy

rámeček

SK Jičín - Stará Garda - zápasy

Čt 20.9. Stará Garda Rožďalovice - Stará Garda SK Jičín 1:3 (0:1)


druhý zápas gardy

Dne 20. 9. 2012 se uskutečnil druhý zápas Staré Gardy SK Jičín, kdy jsme zajížděli na horkou půdu do Rožďalovic. Po prvním zápase došlo ke značným změnám v zápase, neboť ,, starší kusy" odpadly, přičemž za jejich výmluvy typu - bolí mě koleno, stěhuju dceru - by se nemusel stydět ani Rohla v dobách své největší slávy, když chodil očkovat psa nebo sbírat brambory.

            Vzhledem k tomu, že utkání se nezúčastnil Milan Fejfar musela být zajištěna náhradní doprava osobními vozidly a nikoli luxusním autobusem, jak jsme zvyklý. Doufám, že na další utkání nepojedeme jako aktéři filmu ,,Kožené slunce" se zavázanými kopačkami kolem krku a na bicyklech.

            Ale zpět k fotbalu. Od první minuty bylo vidět, že tentokrát jsme narazili na zdatného soupeře, který hýřil pohybem a sebevědomím. Náš pomalý rozjezd zapříčinil, že soupeř měl nejméně čtyři stoprocentní šance, které však efektně (i efektivně) zlikvidoval Honza Drusan st. Postupně jsme se i my rozdýchali a rozhýbali a vytvořili jsme si několik příležitostí, které volali po gólu. Jednu z nich využil Martin Šimánek a tím značně nahlodal soupeřovo sebevědomí.

            Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním své vedení navýšit a nutno podotknout, že nebýt neschopnosti našich hrotových hráčů ( zejména Alfa, kterému zřejmě po prvním utkání zvlhl střelný prach), tak jsme i tento cíl naplnili. Po několika neproměněných stoprocentních šancích se konečně prosadil znovu Martin Šimánek a nebýt náhodné střely soupeře do šibenice Jičínské brány dohrálo by se utkání v klidu. Po vstřeleném gólu však domácí ožili a snažili se o vyrovnání. Jejich snahu však zarazil Jenda Malý, který korunoval výborný výkon celého mužstva třetím gólem a tím prakticky utkání ukončil.

 

 

SG Rožďalovice - SG SK Jičín  1: 3 (0:1)

Branky: T. Trč - Šimánek 2, J. Malý

 

Sestava: Jan Drusan st. - Klimeš, Velich, Sobotka, Jeník - Jedlička, Vojtíšek, Štěrba, Vraštil - Šimánek, J. Malý

 

Hokejově střídali: Etflaiš, Kocourek, Kirschner

 

            Následná oslava probíhala v pivnici Batalion, avšak díky prohibici, která v této době v Čechách panuje, jsme zavčasu dorazili do svých domovů a zalehli do ještě teplých postelí (někteří).

 

30.09.2012 - 19:49:18 || kategorie stará garda-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie