SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

Čt 28.10. 3. kolo 1.B třídy: SK Jičín B - FC Spartak Kobylice 0:0, PK: 5:4


referát ze zápasu

Sestava: Čeřévský D. - Klaban, Řeháček, Velich, Louda (76. Bodlák) - Štěpánek (56. Smolík), Florián, Matějka V., Kubíček (46. Joukl) - Holer (67. Novák), Machačný (56. Matějka J.)

Rozhodčí: Lukeš Jan, ŽK 1 : 4, ČK 0 : 0, Diváci: 40.

Dnes jsme nastoupili k odloženému 3. kolu proti mužstvu Kobylic, kterým se v posledních zápasech vůbec nedařilo. K utkání snad jen toto - minimálně 15 x 100% šance, další množství těch menších. Míče narážely do tyčí, nebo míjeli těsně branku, nebo pěkný zákrok Šuhájka v hostující brance. Dnes bychom do tmy branku nedali!!! Dnes si v tomto divokém utkání odbyl premiéru mezi muži 16-ti letý dorostenec Leoš Joukl. K poslednímu zápasu podzimu zajíždíme v sobotu do Škřivan, kde si předehrajeme 1. jarní kolo. 18 bodů není špatné, ale díky mizerné koncovce jsme o několik bodů určitě v průběhu podzimu přišli - zbytečně!!!!!

Pohled na zápas očima trenéra Petra Beneše: Naše zoufalství v koncovce, které se táhne celým podzimem dnes vygradovalo do nebeských výšin - dnes minimálně 15 tutovek!! V divadle by dnešní představení bylo tragikomedií s názvem "Koncovka". To, co jsme dnes dokázali nedat, je proste uměním. Sám jsem překvapen, že nás fotbalový bůh nakonec nepotrestal buď tím, že bychom prohráli vlastním gólem, nebo vyhořeli v penaltách. Dva body jsou za dnešní utkání prostě málo. Dnes bychom ovšem gól nedali, ani kdyby se hrálo do půlnoci. Hostům blahopřeji k bodu a děkuji trojici rozhodčích za dobře zvládnuté utkání.

 

31.10.2021 - 09:33:42 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie