Ne 24.10. 13. kolo 1.B třídy: FC Vrchlabí B - SK Jičín B 2:4 (2:2)

branky: Holer, Řeháček, Kubíček, Matějka V. - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Klaban (46. Nálevka A.), Velich, Štěpánek (46. Čeřovský), Zitka, - Florian, Buchvald, Řeháček, Fidrich (90. Novák) - Kubíček (64. Matějka V.), Holer (79. Louda)

Rozhodčí: Trejbal Adam, ŽK 2 : 0 ČK 0 : 0, Diváci: 87.

Branky: 27. Slavík, 29. Tauchman - 40. Holer, 45. Řeháček, 56. Kubíček, 87. Matějka V.

K dalšímu venkovnímu utkání jsme cestovali do Vrchlabí, kde nás čekal domácí B - tým, který se pohybuje ve středu tabulky. Hrál se pěkný fotbal, k čemuž přispělo i pěkné počasí. Dostali jsme během tří minut 2 zbytečné branky po hloupých chybách. Naštěstí jsme se nevzdali a do poločasu vyrovnali. Ve 2. poločase jsme byli lepší a v útoku nebezpeční a po zásluze jsme se se dostali do vedení 2 : 3 a v závěru přidali i 4. branku, a tak si odvážíme 3 cenné body. Ve čtvrtek nás čeká dohrávka doma s Kobylicemi a v sobotu poslední zápas ve Skřivanech, kterým se předehrává 1. jarní kolo roku 2022.

Pohled na zápas očima trenéra Petra Beneše: Za pěkného počasí se myslím dnes hrál ve Vrchlabí na B - třídu velmi dobrý fotbal, za což patří poklona i domácím. Oba týmy chtěli vyhrát a hrálo se nahoru - dolu. Cením si, že jsme se za stavu 2:0 nepoložili, hráli jsme dál to, co jsme měli a do poločasu vyrovnali. Přestávku jsme využili na přeskupení řad, prostřídali jsme a 2. poločas jsme už domácí nepouštěli do šancí a sami byli velmi nebezpeční. Z tohoto pohledu zasloužené 3 bodíky a dobrý pocit z naší hry. Dobrá práce i všech třech rozhodčích.

25.10.2021 - 05:56:00 || kategorie muži B-zápasy