SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 16.10. 12. kolo 1.B třídy: SK Jičín B - SK Miletín 1:1 (1:0), PK: 5:4


branka: Kubíček - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Klaban (C), Štěpánek, Malý, Vrabec - Sajdl (74. Smolík František Filip), Fejfar (46. Louda), Zugar (61. Matějka V.), Zitka - Kubíček (86. Novák), Matějka V.

Rozhodčí: Mykhailo Mykytynets, ŽK 1 : 2, ČK 0 : 0, diváci: 85.

Branky: 8. Kubíček - 74. Malý /vlastní/

K dalšímu domácímu utkání jsme nastoupili proti aktuálně 4. mužstvu tabulky, což bylo předzvěstí těžkého zápasu. To se i potvrdilo, hosté byli velmi kvalitní tým, který to s míčem uměl. Jičín mohl v 1. poločase vstřelit více branek než jednu, kterou po úniku až k brankové čáře vstřelil z téměř nulového úhlu Kubíček. Ve 2. půli jsme pokračovali v neproměňování šancí. To se nám vymstilo čtvrt hodiny před konce, kdy si Dan Malý dal hlavou nešťastný vlastní gól, který ale byl velice pěkný!! Do konce zápasu jsme ubránili remízu a následovali PK, kde naši střelci nezklamali, a protože jedna střela hostí skončila na Švorcově břevně, bereme dnes dva body, což lze považovat za úspěch.

Pohled na zápas očima trenéra Petra Beneše: Před zápasem bychom 2 body s týmem z vrchu tabulky brali, po průběhu jsem malinko zklamán, hosté ukázali, že v tabulce jsou vysoko zaslouženě a měli převahu. S tím jsme počítali a sestavu zvolili na brejky a myslím, že kontry do otevřené obrany nám přinesly dost nadějných situací, které využit, tak jsme mohli brát body 3. Nicméně, nebuďme nenažraní, posouváme se tabulkou nahoru a věřím, že v tom budeme pokračovat. Miletínu děkuji za fér hru a chválím i trojicí rozhodčích za kvalitní výkon.

 

17.10.2021 - 20:07:21 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie