SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

Ne 10.10. 11. kolo 1.B třídy: FK Kopidlno - SK Jičín B 2:2 (1:1), PK: 2:3


branky: Matějka V. 2 - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Klaban (92.Novák), Velich (41.Holer), Čeřovský, Vrabec - Fejfar (92.Nálevka A.), Jiřička(46. Kubíček), Buchvald, Zitka (70. Louda) - Matějka V., Nálevka J.

Rozhodčí: Vlachý Michal, ŽK 0 : 2, ČK 1 : 0, Diváci: 142

Branky: 24. Klaban L., 60. Komárek /PK/ - 45. + 85. Matějka

K dalšímu venkovnímu utkání jsme cestovali do Kopidlna, kde nás čekalo prestižní derby - utkání. Domácím se v posledních zápasech dařilo, Jičín po domácí výhře nad D. Kalnou chtěl rovněž bodovat a odpoutat se od spodku tabulky. Zápas byl bojovný, Jičín nedal v 1. poločase penaltu po faulu na V. Matějku. Domácí ve 2. poločase PK po faulu Švorce proměnily. Naše obě branky vstřelil dnes agilní Vojta Matějka. Mužstvo zápas odmakalo, 2 body jsou cenné, mrzí množství neproměněných šancí. Další utkání nás čeká v sobotu proti Miletínu.

Pohled na zápas očima trenéra Petra Beneše: Chtěli jsme 3 body, máme dva. Důvodem je neproměňování šancí, 3 vynucená střídání a v neposlední radě velmi kvalitní, houževnatý soupeř. V derby, které mělo vše, co k takovému mači patří, jsme především 20 minut 2. půle měli navrch, ale nedokázali jsme dotáhnout několik nadějných situaci. Pak jsme vyrobili na půlce minelu a domácí šli do vedení z penalty. Jsem rád, že kluci zvedli hlavy a šli tvrdě za otočením stavu. Bohužel, srovnání přišlo až 5 minut před koncem a byť se snad 3x ošetřovalo a pokaždé 5 minut nehrálo, rozhodčí nastavil nepochopitelně pouze 2 minuty, takže času na obrat už moc nebylo. Penalty nemám rád, nesouhlasím s nimi, ale máme díky nim bod navíc a myslím, že je zasloužený. Kopidlno ukázalo kvalitu a ukázalo, že výsledky má zasloužené.

 

10.10.2021 - 21:11:37 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie