SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 2.10. 10. kolo 1.B třídy: SK Jičín B - FK Dolní Kalná 5:2 (2:0)


branky: Zítka 2, Matějka V., Klaban, Kubíček - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Klaban, Velich, Malý (76. Štěpánek), Zítka - Mikolášek (61. Jiřička), Řeháček, Buchvald, Fejfar (46. Louda) - Kubíček (86. Bodlák), Matějka V. (76. Nálevka A.).

Rozhodčí: Petrů Josef, ŽK 2 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 80.

Branky: 32.+89. Zitka, 44. Matějka V., 65.+80. Kubíček,

K dalšímu domácímu utkání přicestovalo na náš stadion mužstvo Dolní Kalné, kterému se zatím nedaří a nachází se na chvostu tabulky. Takže body z tohoto zápasu byly důležité pro obě mužstva. Úvod utkání byl vyrovnaný, obě mužstva měla několik nadějných možností, ale bez brankového vyjádření. Branky nakonec vstřelili domácí, a to ve 32. a 44., když hosty nepodržel jejich brankář. Do 2. poločasu bylo cílem udržet nadějné vedení a nezkomplikovat si situaci. To se nepodařilo a hosté v 58. snížili Hamplem na 2 : 1 a drama bylo na světě. V 65. po pěkné akci zvyšuje na rozdíl 2 branek Kubíček. Tím ale drama nekončí, po nevídaném nedorozumění před brankou jsme hostům v 67. umožnili opět snížit na rozdíl 1 branky. V 80. ale Kubíček svoji druhou brankou zvyšuje na 4 : 2 a konečnou podobu výsledku dává v předposlední minutě Zitka a tak končí utkání vítězstvím domácích hráčů 5 : 2!! Body jsou určitě cenné, hlavně ve 2. poločase se projevila na naší straně kvalita, ale ani tak jsme se nevyvarovali zbytečných chyb a to, že chybí klid v koncovce, to je dlouhodobý problém.

Pohled na zápas očima trenéra Petra Beneše: Vítězství a 3 body jsou určitě super a vzhledem k vývoji v tabulce určitě velmi důležité. Nicméně, v naší hře vidím spoustu nedostatků a velmi nepovedených prvních 15-20 minut by v lepším rozpoložení hrající soupeř dokázal tvrdě potrestat. Nicméně, vyhráli jsme, dali 5 branek, takže můžeme slavit a v klidu se připravit na další mač, derby v Kopidlně. Mám radost, kdo všechno se do hry na derby hlásí a ve formě hrající Kopidlno má motivaci sestřelit. Myslím, že nás všechny čeká vzrušující utkání a tím zvu i fanoušky z Jičína.

 

03.10.2021 - 17:38:27 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie