SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 25.9. 9. kolo 1.B třídy: SK Sparta Úpice - SK Jičín B 4:0 (3:0)


referát ze zápasu

Sestava: Jiřička - Klaban, Velich, Štěpánek, Fejfar - Mikolášek, Nasikovský (62. Nálevka A.), Řeháček, Zugar, Louda - Kubíček (70. Bodlák).

Rozhodčí: Franěk Tomáš, ŽK 0 : 0, ČK 0 : 0, Diváci: 55

K dalšímu venkovnímu utkání jsme cestovali do Úpice. Chtěli jsme dovést nějaké body. V 1. poločase jsme ale inkasovali 3 branky, báli jsme se hrát. Ani zlepšený výkon ve 2. poločase branku nepřinesl, i když šance byly, branka nám nebyla souzena a čtvrtá branka domácích v závěru jen podtrhla naši neschopnost udržet vpředu míč a vstřelit branku. V dalším utkání nás čeká Dolní Kalná a bude potřeba už konečně plně bodovat.

Pohled na zápas očima trenéra Petra Beneše: Sorry, čtyřgólový rozdíl úplně neodpovídá obrazu hry, nicméně domácí byli velmi efektivní a předvedli nám jasně, jak se má chodit do centrovaných míčů směřujících do vápna, pokud chceme dát branku. 3 zásahy do poločasu bohužel o naší porážce rozhodly. 2. poločas jsme odmakali a snažili se o zdramatizování, bohužel v koncovce jsme selhali a ani čestný úspěch nepřišel. Čtvrtý gól domácích v poslední minutě byl už jen hřebíček do rakve. Škoda, myslím si, že jsme mohli urvat lepší výsledek.

 

27.09.2021 - 20:59:18 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie