SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 18.9. 8. kolo 1.B třídy: SK Jičín B - TJJiskra Kocbeře 3:3 (0:0), PK: 2:3


branky: Smolík, Nálevka, Matějka V. - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Klaban, Velich, Štěpánek (63, Matějka V.), Malý (63. Čeřovský) - Novák (46. Matějka J.), Nasikovský (46. Smolík), Řeháček, Fejfar - Kopáček (46. Louda), Nálevka Jakub.

Rozhodčí: Valihora Jaromír, ŽK 2 : 4, ČK 0 : 0, Diváci:55

Branky: 66. Smolík, 72. Nálevka J., 92. Matějka V. - 55., 84., 87.

K dalšímu domácímu utkání jsme přivítali poslední mužstvo tabulky, Jiskru Kocbeře. V úvodu hosté 2 x zahrozili a naznačili, že to bude těžký zápas. Ve 22. končí těsně před vápnem únik Klabana „žlutým" faulem - následný TK končí nad brankou. Ve 34. střílí před brankou v dobré pozici Štěpánek, ale trefuje obránce. Ve 48. po TK Matějky J. končí hlavička Řeháčka nad. O chvíli později střílí Matějka J. a brankář jeho střelu s problémy chytá. V 55. pronikli hosté po pravé straně až před Švorce a dostávají se brankou Šmída do vedení 0 : 1!! V 62. pronikl středem Klaban, přihrál do dobré pozice ve vápně Nálevkovi, ten sám ale nedal!! V 66. se prosazuje Smolík a vyrovnává na 1 : 1!! V 72. se povedla dobrá kombinace a Nálevka dostává mužstvo Jičína do vedení 2 : 1!! V 84. a 87. po nedůrazu po standardkách strhávají Kocbeře vedení na svoji stranu - 2 : 3!! Když už to vypadá na vítězství hostů, nádherně se v 92. trefuje z vápna Matějka V. a srovnává na 3 : 3!! Následný penaltový rozstřel o druhý bod naši mladí střelci nezvládli, a tak si Kocbeře odváží i druhý bonusový bod!! Nutno uznat, že velký podíl na vítězství hostů měl výkon jejich brankáře, který mnohokrát vychytal naše velké šance. Porážka mrzí, bez pohybu se ale nedá hrát a věkově starší hosté nás přehráli kombinační chytrostí a důrazem před brankou.

Pohled na zápas očima trenéra Petra Beneše: Když nedokážeme přehrát tým, který hraje víceméně celé utkání v 10, nemůžeme přemýšlet o dobrém výsledku a nic jiného, než boj o záchranu, nás čekat nebude. A když penalty na sebe nedokáží vzít zkušenější hráči a pošlou na ně 16-ti leté dorostence, tak nemáme ani ten bod navíc. Pro mě je hodnocením jedno slovo - zklamání!!

 

19.09.2021 - 20:31:46 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie