So 11.9. 7. kolo 1.B třídy: SK Jičín B - TJ Sokol Železnice 1:3 (0:1)

branka: Fidrich - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Klaban, Velich, Kuncíř, Fejfar - Nálevka J. (80. Novák), Zitka (80. Nasikovský), Řeháček, Jiřička (74. Louda), Matějka J. (57. Matějka V.) - Kubíček (57. Fidrich)

Rozhodčí: Říha Luboš, ŽK 2 : 1, ČK 0 : 0, Diváci:50

Branka: 84. Fidrich - 37. Barták, 54. Starý, 73. Míka

K dalšímu domácímu utkání jsme přivítali jednoho z favoritů soutěže, mužstvo Sokola Železnice. Dalo se očekávat zajímavé utkání, neboť v dresu hostí hraje několik našich bývalých hráčů. Už ve 4. hostující Barták netrefil míč 3m před prázdnou brankou. Ve 30. vystřelil zprava překvapivý oblouček Jiřička, ten končí těsně vedle levé tyče. Ve 37. si do malého vápna naběhl k pravé tyči Barták a prudkou přihrávku posílá do naší sítě 0 : 1!! Ve 49. řeší Švorc brejk hostů, když střelu vyráží těsně na roh. V 54. Starý obloučkem na zadní tyč překonává bezmocného Švorce a zvyšuje na 0 : 2. V 63. střílí po rohu těsně vedle branky Vojta Matějka. V 73. napřáhl zprava z více než 20m Míka a jeho střela končí na zadní tyči v naší síti 0 : 3!! Jičín se nevzdává, v 84. unikl na hranici ofsajdu Fidrich a podle brankáře snižuje na 1 : 3!! Více už se zápasem domácí nestihli udělat a dnes na body nedosáhli. V dalším domácím zápase příští sobotu přivítáme aktuálně poslední mužstvo tabulky Jiskru Kocbeře.

Pohled na zápas očima trenéra Petra Beneše: S favoritem celé soutěže jsme dokázali držet krok díky kvalitní organizaci obranného bloku, v 1. půli nám ovšem chyběla kvalita v přechodu do útoku, a tudíž jsme neměli žádné akce znamenající nebezpečí pro soupeřova gólmana. Ve 2. půli jsme se chtěli zlepšit a jít si za otočením vývoje utkání. Dvě výstavní branky nám však srazily hřebínek, a i když jsme snížili, utkání se už jen dohrávalo. Vedle pana Velicha se nám na stoperu ukázal další zajímavý mladík z našeho dorostu, kterého musím jednoznačně za výkon pochválit. Soupeři gratuluji k výhře a děkuji i rozhodčím za dobrý výkon.

12.09.2021 - 20:37:40 || kategorie muži B-zápasy