SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 4.9. 6. kolo 1.B třídy: 1.FK Nová Paka - SK Jičín B 2:2 (1:2), PK: 3:2


branky: Sajdl, Kosejk - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Klaban, Velich (68. Louda), Čeřovský, Malý - Jiřička - Sajdl, Nálevka J., Fejfar, Kubíček - Kosejk (69. Bodlák)

Rozhodčí: Hanuš Jindřich, ŽK 2 : 2, ČK 0 : 0, Diváci:70

Branka: 4. Sajdl, 13. Kosejk

K dalšímu venkovnímu utkání nového ročníku 1. B - třídy cestovalo naše mužstvo do Nové Paky, kde je čekalo ambiciózní domácí mužstvo. V zápase se nám povedl 1. poločas, kdy jsme vstřelili dvě branky a další šance nedali. Zápas se zlomil ve 45., kdy dostáváme lacinou branku, která domácí do 2. poločasu nakopla a nás zlomila - báli jsme se hrát a doslova jsme čekali na závěrečný hvizd. Po něm byl stav 2 : 2, a tak jsme šli do penalt, kde i smůla (dvě tyče) rozhodla, že z dobře rozehraného utkání vezeme pouze bod, který je ale vzhledem ke kvalitě a ambicím domácího mužstva úspěch.

Pohled na zápas očima trenéra Petra Beneše: Do Nové Paky jsme jeli v sestavě, které jsem věřil, že odehraje kvalitní utkání a bude mít reálnou šanci na zisk potřebných bodíků do tabulky. Do 44. jsme hráli dle našich představ, domácí jsme nechali hrát, ale kvalitní organizací obranné fáze jsme je nepustili do žádné vyložené brankové šance a sami udeřili po krásně sehraných brejkových akcích a mohli jsme jich dotáhnout i víc. Utkání se zlomilo v poslední minutě první půle, kdy jsme hrubě podcenili nenápadnou akci domácích a inkasovali kontaktní gól do šatny. Domácí to nakoplo, nám svazovalo nohy, lehkost z 1. půle byla pryč, báli jsme se hrát s míčem a domácí s námi 2. půli hráli na jednu branku. To vše ještě znásobilo nucené střídání našeho stopera a v podstatě jsme jen doufali v brzký konec utkání. Domácí zaslouženě vyrovnali a pro nás naštěstí třetí branku už nedali. V penaltách jsme měli i smůlu-dvě tyče nás potopily. Bod tedy musíme brát, ale mrzí mně způsob hry ve 2. poločase. Hráčskou kvalitu jsme měli na mnohem lepší výkon.

 

06.09.2021 - 21:01:10 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie