SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 28.8. 5. kolo 1. B třídy: SK Jičín B - TJ Baník Žacléř 3:0 (2:0)


branky: Nasikovský, Fejfar, Nálevka - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Klaban, Velich, Čeřovský, Malý (53. Smolík František Filip) - Nasikovský (46. Kosejk), Řeháček, Jiřička (63. Matějka V.), Fejfar (57. Matějka J.), Louda (63. Nálevka Adam) - Kubíček

Rozhodčí: Varol Ikizgül, ŽK 1 : 1, ČK 0 : 0, Diváci:30

Branka: 14. Nasikovský, 21. Fejfar, 71. Nálevka Adam

K dalšímu domácímu utkání nového ročníku 1. B - třídy nastoupila naše rezerva proti mužstvu Žacléře. Od začátku jsme byli pohyblivější, dobře jsme kombinovali, objevovali se i chyby, které hlavně mladí hráči vyprodukovali. Soupeře jsme do větší šance nepustili, ve 2. poločase jsme navíc neproměnily PK, nastřelili tyčku a nevyužili další šance. Obrana věkově starší pracovala spolehlivě a dravé mládí zajistilo vpředu branky. Do jičínského dresu se po 18 - ti letech vrátil Olda Velich, kterému přejeme mnoho vydařených zápasů v modrobílém dresu!!!

Pohled na zápas očima trenéra Beneše: Důležité 3 body do tabulky jsme získali zaslouženě, nejstarší hráč v historii SK v základní sestavě pan Oldřich Velich skvěle řídil defenzivu, která hosty nepustila do žádné gólové šance a my jich měli více než na tři vstřelené branky, a to včetně neproměněné penalty. Ve druhém poločase naši hru ještě rozdýchali mladíci z našeho dorostu, čímž chci vyjádřit poděkování jejich trenérům, že nám je na utkání dobře připravili.

 

29.08.2021 - 20:49:43 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie