SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 7.8. 2. kolo 1. B třídy: Dvůr Králové n. L. B - SK Jičín B 1:1 (0:0), PK: 5:4


branka: Novák - refrát ze zápasu

Sestava: Masiar - Klaban, Smolík, Čeřovský, Nálevka A. (64. Louda) - Sajdl, Kirschner (86. Nasikovský), Matějka J. (86. Novák) Štěpánek (34. Kosejk) - Lánský, Kubíček (64. Bodlák)

Rozhodčí: Mykhailo Mykytynets, ŽK 1 : 2, ČK 0 : 0, Diváci:80

Branka: 87. Novák Josef

K prvnímu venkovnímu utkání nového ročníku 1. B - třídy cestovalo naše mužstvo do Dvora Králové. Na kvalitním trávníku bylo vidět oboustranně nepřesné utkání, šancí jsme měli asi více než domácí. Našim velkým problémem bylo udržet vepředu míč. Obdrželi jsme branku po sporné penaltě, v 86. se trenérovi Benešovi povedlo geniální střídání, když střídající Novák po minutě působení na hřišti dorazil do branky trestný kop Lánského a dostal tak utkání do penaltového rozstřelu, kde jsme 1 x nedali a soupeř tak získal 2 body, naše mužstvo 1 bod. V mužstvu dostal příležitost další dorostenec Smolík.

Pohled na zápas očima trenéra Beneše: Zápas dvou B - týmů přinesl fotbal nevalné úrovně. Nicméně bodu z venku si vážíme a pokud budeme pokračovat v poctivém a bojovném výkonu, za který své borce dnes chválím, a k tomu přidáme lepší mezihru a dokážeme proměnit šance, které si vypracujeme, přijdou i utkání vítězná.

 

14.08.2021 - 22:24:33 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie