SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 10.10. 8. kolo 1.B třídy mužů: TJ Slavoj Skřivany - SK Jičín B 7:4 (2:3)


branky: Holer 2, Čeřovský, Fejfar - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Vladeka (82. Klaban), Orendáš, Čeřovský, Halász - Sajdl (88. Novák), Kirschner (57. Mikolášek), Jiřička, Fejfar (32. Holer), Kubíček (65. Štěpánek) - Haken

Rozhodčí: Kudláček Milan, ŽK 1 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 0

Branky: 10. Čeřovský, 22. Fejfar, 38.+75. Holer

Na rozbahněném terénu jsme v 1. poločase nevyužili množství šancí, což se nám ve 2. poločase vymstilo, a i když jsme venku vstřelili 4 branky, ani to na body nestačilo.

Pohled na zápas očima trenéra Beneše: Vstřelit venku 4 branky a prohrát to se těžko vstřebává. Uznávám sice velkou kvalitu domácích směrem dopředu, ale velká většina obdržených branek byla po našich hrubých chybách. Zkušenější tým by takto rozehrané utkání už neztratil, to je fakt, stejně jako to, že šancí jsme měli snad ještě více, než domácí. Velmi mě zaujali výborní rozhodčí včetně domácího klubového, uznávám, obě penalty byly. A protože v Bydžově vykoupili všechny reflexní vesty, bylo na utkání tolik pořadatelů, kolik bylo viděno naposledy při protestech ve Francii. Ti odcházeli domů spokojeni a my mírně řečeno zklamaní. Uvidíme, co bude dál, doufám, že se soutěže dohrají. Držím nám všem palce.

 

12.10.2020 - 09:31:13 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie