SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 26.9. 6. kolo 1.B třídy mužů: SK Jičín B - 1.FK Nová Paka 1:3 (1:2)


branka: Orendáš - referát ze zápasu

Sestava: Masiar - Louda, Malý (46. Ulvr), Čeřovský, Orendáš - Jiřička (67. Švorc), Kirschner, Sajdl, Klaban (67. Novák) - Matějka (46. Nasikovský), Holer

Branky: 12. Orendáš - 8. Jisl, 44., 74. Rosputniak

Rozhodčí: Hlaváč Martin, ŽK 0 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 50.

Po vydřeném vítězství A - mužstva nastoupilo na rozmáčený, ale vzhledem k počasí, slušný trávník naše B - mužstvo k utkání s 1. FK Nová Paka, jejichž ambice v soutěži jsou ty nejvyšší. V úvodu jsme brzy inkasovali, za chvíli Orendáš výstavní střelou vyrovnal. Škoda branky do šatny ve 44.. Ve 2. poločase jsme si nějaké šance vytvořili my i soupeř, ale proměnila jednu jen N. Paka, takže na nás body tentokrát nezbyly. Příští týden zajíždíme na „derby" do nedalekého Kopidlna.

Pohled na zápas očima trenéra Beneše: Vítězství Nové Paky je zasloužené, my měli problém složit sestavu a začátek utkání tomu odpovídal. Výstavní vyrovnávací trefou Orendáše jsme se nadechli k lepšímu výkonu, bohužel jsme inkasovali v poslední minutě 1. poločasu druhý gól. Ve 2. půli jsme si vytvořili příležitosti k vyrovnání, ale nebylo nám souzeno, a protože hosté jednu i proměnili, odcházíme dnes poraženi. Nicméně kůži jsme neprodali lacino a svým hráčům děkuji za jejich maximální snahu. Charakter pro SK dokázali svou výpomocí borci z A - týmu. Slušný výkon podali v hnusném počasí na těžkém terénu i rozhodčí.

 

28.09.2020 - 19:44:28 || kategorie muži B-zápasy



Náhodné články z vybrané kategorie