SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 12.9. 4. kolo 1.B třídy mužů: SK Jičín B - FK Dolní Kalná 3:0 (0:0)


branky: Ulvr 2, Mohamed - referát ze zápasu

Sestava: Nechanický - Louda, Malý, Čeřovský, Krykorka (56. Štěpánek) - Halász (67. Haken), Buchvald, Kirschner (67. Fejfar), Orendáš (56. Ulvr), Klaban (56. Matějka) - Mohamed

Branky: 75. a 80. Ulvr, 83. Mohamed

Rozhodčí: Mykhailo Mykytynets, ŽK 0 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 50.

Po vysokém vítězství našeho A - mužstva nad Hořicemi nastoupilo na domácí trávník i naše B - mužstvo. Po bídném výkonu před týdnem v Úpici jsme doma chtěli naplno bodovat. Mužstvo Dolní Kalné je po čtyřech kolech zatím bez bodu, což je asi překvapující! Zápas byl do 75. vyrovnaný, obě mužstva hrála obezřetně v obraně a mnoho vyložených šancí nebylo. V 75. otevřel scóre přesnou hlavičkou k tyči Ulvr, který o pět minut později po minele brankáře dává i druhou branku a rozhoduje tak o osudu zápasu. V 83. pojistil vítězství brankou na 3 : 0 Mohamed. K dalšímu zápasu zajíždíme v sobotu do Vrchlabí.

Pohled na zápas očima trenéra Beneše: V domácím utkání jsme si všichni spravili chuť a napravili nepovedené vystoupení v Úpici. 3 body nám dávají klid do další části sezóny a myslím si, že jsme je získali zaslouženě po kvalitním výkonu. Hostům s Kalné přeji, aby se z průšvihu, ve kterém se ocitli, rychle vzpamatovali a Tomášovi, aby se mohl brzy vrátit na lavičku.

 

13.09.2020 - 21:21:50 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie