So 5.9. 3. kolo 1.B třídy mužů: SK Sparta Úpice - SK Jičín B 2:0 (1:0)

referát ze zápasu

Sestava: Nechanický - Louda, Malý, Buchvald, Sajdl -Kubíček, Orendáš, Kirschner, Čeřovský, Klaban - Halász

Rozhodčí: Jehlička František, ŽK 0 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 100.

Pohled na zápas očima trenéra Beneše: za výkon v především v prvním poločase jsme si body nezasloužili. Domácím gratuluji ke třem bodům a nám přeji, abychom příště předvedli něco důstojnějšího!
Jsem zklamaný z toho, co jsme v utkání předvedli, jako trenér jsem určil taktiku, sdělil hráčům, jakým způsobem budeme bránit, co máme dělat po ztrátě míče a co po jeho získání, hráči byli upozorněni na soupeřovi tahouny. Nikdo neprotestoval, nikdo se neptal, všichni vypadali, že pochopili. Bohužel, snad od první vteřiny je vše přesně obráceně! Nechápal jsem, svým očím nevěřil ani Péťa Mikolášek, sedící vedle mě jako vedoucí mužstva. Vše děláme jinak, než jsme si řekli, sprintové náběhy do volných prostorů, které měly být naší zbraní, neexistují. To, že někteří borci, v čele s Čárou, nastoupí se sebezapřením negují svým přístupem jiní jedinci, kteří zřejmě podle výkonu hrubě porušili životosprávu před utkáním, protože jinak si jejich výkon vysvětlit nedokážu!! Kdyby byla možnost, střídal bych po 15 minutách 3 - 4 hráče, bohužel dnes nebylo za koho. Druhý poločas byl o něco lepší, mohli jsme i srovnat průběžný stav, šance jsme měli, ale nepadlo tam nic a na konci už v křeči a bez sil jsme mohli dostat další branky. Věřím, že tohle byl od některých výkon, který už nikdy nepodají, protože to byla z jejich strany ubohost!! Těm, co dřeli a makali, zkazili celé utkání!! A mě tuplem. Příště musíme celkové zahrát úplně jinak!!

07.09.2020 - 06:00:42 || kategorie muži B-zápasy