SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 29.8. 2. kolo 1.B třídy mužů: SK Jičín B - TJ Sokol Staré Buky 2:0 (0:0)


branky: vlastní, Matějka - referát ze zápasu

Sestava: Nechanický - Louda, Řeháček, Štěpánek, Vladeka - Kubíček (70. Holer), Halász (87. Bodlák), Kirschner, Čeřovský (53. Matějka), Klaban (53. Sajdl) - Mohamed (70. Fejfar)

Branky: 58. vlastní, 89. Matějka,

Rozhodčí: Kiezler Vlastislav, ŽK 1 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 80.

Po prohraném utkání našeho A - mužstva nastoupilo na domácí trávník i naše B - mužstvo. Po dvou vítězných zápasech jsme doma chtěli naplno bodovat. Mužstvo posílené o několik hráčů A - týmu se postavilo mužstvu TJ Sokol Staré Buky.

Pohled na zápas očima trenéra Beneše: Myslím, že jsme byli svědky zajímavého utkání s celou řadou střeleckých příležitosti na obou stranách, my jsme dokázali dvě šance proměnit, zatímco hosty pokaždé vychytal navrátilec do naší sestavy Pavel „Čára" Nechanický. Spokojenost se třemi body i týmovým výkonem mého mužstva. Co mě ovšem vadí, je skutečnost, že obě mužstva se snaží hrát fotbal na úrovni svých možnosti a kvalit, na úrovni svých limitů, oba týmy se snaží hrát v rámci fair-play a přesto se zápas dohraje v nervózní atmosféře, kterou způsobí svým vystoupením celá trojice pánů, kteří mají přispět ke kvalitě hry. Bohužel, jejich posuzování situací, a musím zdůraznit na obě strany, bylo chvílemi snad až úsměvné! Chyby dělají hráči, trenéři, tak mohou i rozhodčí, s tím nemám problém. Ovšem tentokrát toho bylo na můj vkus až příliš. Nemohou se potom divit, že diváci, kteří si zaplatili vstupné, jim dali najevo, co si o jejich výkonu myslí!

 

30.08.2020 - 19:18:41 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie