So 15.2. př. zápas SK Jičín B - FC Lomnice n. P. 1:6 (1:4)

branka: Zezulka - referát ze zápasu

Sestava: Švorc (18. Masiar) - Krykorka, Knížek, Malý, Louda - Klaban, Nálevka, Zezulka, Fejfar - Kubíček, Machačný

Střídali „hokejovým" způsobem: Mohamed, Kirschner, Matějka, Novák, Orendáš, Halász

Branky: 31. Zezulka - 2., 13., 16., 18., 70., 78.

Proti vedoucímu mužstvu 1. A třídy Libereckého kraje jsme měli katastrofální začátek a v 18. byl stav již 0 : 4!! Hráči neběhali, všude byli pozdě, nedostupovali hráče, míče se zepředu vraceli zpět jako bumerang a přetížená obrana potom kolabovala. Stav koriguje ve 31. Zezulka na 1 : 4!! Po důrazném „domluvě" v poločasové přestávce se naše hra zlepšila a průběh zápasu se vyrovnal. Vypracovali jsme si i šance, ale ty zůstali nevyužité. Je skutečností, že proti nám nastoupilo kvalitní mužstvo s postupovými ambicemi do KP, ale to v žádném případě neomlouvá výkon a přístup hráčů hlavně v úvodu utkání!!

Hodnocení trenéra Beneše: Do utkání jsme vstoupili přesně tak, jak jsme nechtěli, neběhali jsme, nebyli jsme důrazní a až na malé výjimky jsme snad ani neměli chuť hrát. Když se k tomu přidaly obrovské hrubky před obdrženými góly, dá se říci, že 20 minut bylo z naší strany katastrofálních!! Jsem moc rád, že pak si borci vzpomněli, že už měsíc poctivě v tréninku dřou a začali to v utkání prodávat a ráz zápasu se výrazně změnil a hra se vyrovnala. Výsledek neberu tragicky, soupeř má svoji kvalitu, kterou musíme respektovat, jen věřím, že v dalších zápasech začneme makat hned od první minuty a ne až po čtyřech obdržených brankách!!

18.02.2020 - 20:24:34 || kategorie muži B-zápasy