SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 19.10. 11. kolo 1.B třídy mužů: SK Jičín B - TJ Sokol Železnice 0:1 (0:0)


referát ze zápasu

Sestava: Masiar - Louda (80. Kříž), Ulvr, Čeřovský, Štěpánek - Klaban (69. Kubíček), Fejfar (84. Bodlák), Kirschner (55. Matějka), Svorník (46. Mohamed Dahsan Mohamed Shehata) - Florián, Sajdl

Branky: 0 - 57. Míka Jan

Rozhodčí: Ježek Václav ŽK 0 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 50.

K prestižnímu derby se sousední Železnicí jsme nastoupili posíleni o několik hráčů A - mužstva. V dresu soupeře Míka s Odvárkem, ještě na jaře hráči A - mužstva Jičína. Zápas byl bojovný, vyrovnaný, projevila se větší zkušenost a kvalita hostujících hráčů, naši mladíci nahrazovali nezkušenost bojovností. O osudu utkání rozhodly dva momenty - přesná střela Míky z hranice vápna a o chvíli později neproměněná penalta Vojty Matějky.

Pohled trenéra Petra Beneše: Za krásného počasí, ale na velmi těžkém terénu, jsme odehráli další utkání 1. B třídy s týmem Železnice. S tímto klubem nás dlouhodobě pojí velmi dobrá spolupráce a hodně našich odchovanců v jejím týmu působí. Další 2 nám trenér Blažej, kterému jinak tímto gratuluji k narozeninám, v letním přestupovém období doslova ukradl, takže motivace na obou stranách bylo dost a dost. V 1. půli jsme přečkali celou řadu rohových kopů a závarů z dlouhých autů do naší šestnáctky, i gólových šancí, které likvidoval skvělý Tonda v brance, abychom ke konci hru trochu vyrovnali s vystrčili růžky. Ve 2. dějství si troufám tvrdit jsme byli vyrovnaným soupeřem, bohužel nedali jsme ani penaltu a prohráli gólem hráče, který byl ještě na jaře oporou našeho A - týmu v KP. Za nasazení, bojovnost, agresivitu, chuť a touhu nechat na hřišti vše své hráče musím pochválit a velmi děkuji klukům z A - týmu, kteří nám dnes vypomohli. Hostům jsme nedali nic zadarmo, ti museli na hřišti nechat všechny své síly, čehož si moc cením, protože jejich fotbalová kvalita je momentálně na mnohem vyšší úrovni, než ta naše. Když budeme takto pokračovat body přijdou a záchranu si na jaře uhrajeme. Kvalitní výkon rozhodčích!!!

Vladimír Blažej, trenér Železnice: Předpokládali jsme velmi těžký zápas. Proti nám stál velmi motivovaný soupeř, který maximálně využil domácí personalistiky. První půle se hrála v naší režii, nicméně naše hra se mění v pásmu 20 metrů od branky soupeře. Tento problém byl do přestávky zásadní, protože 2. část byla ze strany Jičína o něčem jiném. Nakonec rozhodl Míka, pro něhož to byl prestižní gól, poté Matějkovi chytil penaltu náš gólman. "U Šuků" byla dlouhá sobotní noc. Svému týmu děkuji, potřetí za sebou jsme vyhráli venku."

 

20.10.2019 - 13:43:37 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie