So 12.10. 10. kolo 1.B třídy mužů: TJ Slavoj Skřivany - SK Jičín B 4:1 (3:0)

Sestava: Švorc - Klaban, Orendáš, Čeřovský, Louda - Svorník, Fejfar, Kirschner, Kubíček - Kříž (46. Mikolášek), Novák (46. Babák)

Branky: 21.,35.,40.,55. - 50. Kubíček

Rozhodčí: Styblík Jaromír ŽK 0 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 135.

Na hřišti vedoucího mužstva soutěže jsme bojovali, v úvodu jsme nevyužili několik možností ke skórování a to se nám později vymstilo, neboť zkušenější domácí mužstvo během cca půl hodiny vstřelilo 4 branky vesměs po našich chybách a v utkání zvítězilo. Nám nezbývá, než bojovat v dalších zápasech!!

Pohled na zápas očima trenéra Beneše: V utkání s lídrem tabulky jsme šli 4 x sami na branku, z toho 2 x za stavu 0:0. Domácí nám v první půli dali ze 3 střel 3 branky po našich triviálních chybách, na začátku 2. poločasu jsme snížili a mohli jsme se dostat do tlaku. Bohužel, další nekoncentrovanost v obranné činnosti přinesla 4 - tý gól v naši síti! Následně se nám zranil stoper a dohrávali jsme v 10. Výsledek je pro nás až příliš krutý, borce chválím za to, jak utkání odmakali, bohužel nezkušenost našich mladých hráčů nás stojí body, což mrzí. Mnohem víc mě ovšem s..e přístup některých jedinců v A - týmu, protože kvůli nim jsme na hřišti suveréna soutěže lepili sestavu jak se dalo, což nám samozřejmě body přinese těžko. Takto se kolektivní sport dělat nedá!!!!

Jiří Suchánek, trenér domácích: K ideálu měla naše hra poměrně daleko. Projevily se absence několika hráčů základní sestavy. O výhře nad mladým a nadšeně bojujícím soupeřem rozhodla větší zkušenost a herní kvalita některých našich hráčů.

13.10.2019 - 17:55:00 || kategorie muži B-zápasy