So 31.8. 4. kolo 1.B třídy mužů: SK Jičín B - SK Sparta Úpice 5:2 (4:2)

branky: Matějka, Holer, Nálevka, Louda, Kanaval -referát ze zápasu

Sestava: Čeřovský J.-Louda, Malý (20. Matějka), Svorník, Štěpánek - Novák (46. Zajíček), Nálevka, Buchvald, Kirschner - Kanaval, Holer (64. Halász)

Branky:27. Matějka, 28. Holer, 38. Nálevka, 42. Louda, 72. Kanaval
Rozhodčí:Tůma Lukáš,ŽK3: 3,ČK0: 0, Diváci: 65.

V prvním domácím utkání nastoupili naši mladíci proti Spartě Úpice. Za úmorného vedra jsme do zápasu vstoupili katastrofálně. V 9. to bylo 0 : 2 a vypadalo to nedobře. Po domluvě hráčům a menší změnou vrozestavení se obraz hry od 15. změnil a 4 branky během 15-ti minut plně odrazili poměr sil na trávníku, a to ještě Vojta Matějka nedal PK. Všechny branky potěšily oko diváka, ale ta Loudova ve 42. byla excelentní!! Ve 2. poločase jsme si již vítězství nenechali vzít a přidali i pátou branku. Perličkou je premiérová ŽK pro trenéra Beneše.

Pohled na zápas očima trenéra Beneše:
V prvním domácím utkání nové sezóny jsme po zpackaných prvních 15-ti minutách vstali z mrtvých a z 0:2 zaslouženě otočili na konečných 5:2, když vítězství mohlo být určitě výraznější, je potřeba především vyzdvihnout týmový výkona charakter hráčů, kteří ráno absolvovali nevydařeny zapas A-týmu a odpoledne nám svým výkonem výrazně pomohli k vítězství. Dnešní zápas ukázal, že v této soutěži můžeme být konkurenceschopní a zároveň se v ni můžou naši mladí borci vedle zkušených výkonnostně posouvat. S tímto záměrem jsme také soutěž přihlásili a věřím,že svůj účel bude plnit i nadále.

11.09.2019 - 15:45:09 || kategorie muži B-zápasy