SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 17.8. 2. kolo 1.B třídy mužů: FK Nová Paka - SK Jičín B 3:3 (1:1), PK: 5:4


branky: Halász 2, Fejfar - referát ze zápasu

Sestava: Čeřovský J. - Krykorka, Čeřovský D., Florian, Louda - Klaban (46. Štěpánek), Buchvald, Zajjíček J. (56. Fejfar) Kirschner (62. Matějka) - Halász (88. Bodlák), Vladeka (68. Kubíček L.)

Branky: 11. + 70. Halász, 77. Fejfar

Rozhodčí: Hofman Miloš, ŽK 0 : 0, ČK 0 : 0, Diváci: 156.

Pohled na zápas očima trenéra Beneše: Domácího sebevědomého favorita jsme zaskočili aktivním vstupem do utkání a po zásluze jsme se ujali vedení. Poté jsme bohužel postupně odpadávali a zbytečnými chybami jsme zkušeného soupeře pouštěli do šancí, které jsme dlouho přestávali bez úhony, ale nakonec jsme, při tomto vývoji zcela logicky, inkasovali a pak toužebně čekali na přestávku.

Ve druhé půli bylo vidět, jak moc domácí chtějí vyhrát, byli jsme pod tlakem, ale odolávali jsme, trpělivě čekali na šanci a když přišla, opět jsme vzhledem k vývoji utkání, trochu paradoxně vedli. Bohužel, vedení nám dlouho nevydrželo a domácí se nakonec ujali i vedení a v tuto chvíli to už s námi vypadalo zle. Ovšem vyrovnání z kopačky Aleše Fejfara bylo ligové, kluky remízový stav znovu namotivoval, a i když síly docházely a domácí se tlačili za vítězným gólem, nakonec jsme remízu ubránili. Penaltový rozstřel rozhodla pátá série, kdy jsme neproměnili a domácí rozhodli o dvou bodech pro sebe.

Pro nás je 1 bod z takto těžkého utkání zlatý a tvrdou dřinou všech našich hráčů na hřišti jsme si ho snad i zasloužili. Domácí budou určitě hrát v další fázi soutěže o postup a naše mužstvo bude mít asi jistě trochu jiné starosti.

 

18.08.2019 - 20:12:46 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie