SK Jičín - B tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - B tým - zápasy

So 3.8. př. zápas FC Lomnice n. P. -SK Jičín B 6:3 (2:1)


branky: Holer 2, Florian - referát ze zápasu

Sestava: Čeřovský J. - Klaban, Malý, Štěpánek, Louda - Čeřovský David, Kirschner, Florián, Svorník - Sajdl, Zajíček Petr.

Střídali: Holer, Novák.

Poslední přípravu před prvním „ostrým" soutěžním zápasem příští sobotu ve Starých Bukách absolvovalo naše B - mužstvo. Proti účastníku 1. A třídy Libereckého kraje, který je již několik let na špici této soutěže, nastoupili naši „mladíci" s odhodláním. Fotbalisté Lomnice byli po celé utkání herně sehranějším mužstvem. Několik vyložených gólových šancí jim vychytal gólman Jaroslav Čeřovský. Také jičínský tým si dokázal brankové příležitosti připravit, ale opět chybělo gólové zakončení. "Brankostroj" se rozjel více ve 2. poločase a jen zbytečné chyby připravily naše mužstvo o lepší výsledek.

Pohled trenéra Beneše: v posledním přípravném utkání jsme na perfektním pažitu podlehli domácím 3 : 6. Soupeř s ambicemi na postup do KP má tomu odpovídající fotbalovou kvalitu. Herně nás přehrával a vytvářel si množství brankových příležitostí. Naši hráči hráli na hranici svých možností a za velkou bojovnost je musím pochválit. Velmi pozitivní je, že i s takto kvalitním soupeřem jsme si dokázali vypracovat poměrně dost střeleckých příležitostí a 3 vstřelené branky jsou hráčům odměnou. Podržel nás brankář Čeřovský a na hrotu odehrál velmi dobrý zápas Péťa Zajíček. Nabrali jsme další cennou zkušenost a jedeme dál!!

 

10.08.2019 - 19:55:39 || kategorie muži B-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie