SK Jičín - B tým - zápasy

Ne 21.7. př. zápas SK Jičín B - MFK Trutnov U19 4:1 (3:0)

branky: Holer 3, Zajíček - referát ze zápasu

Sestava 1. poločas: Čeřovský J. - Louda, Malý, Štěpánek, Klaban - Kubíček, Fejfar, Matějka, Svorník - Kanaval, Holer

Sestava 2. poločas: Švorc - Novák, Ulvr, Čeřovský D., Fejfar - Bodlák, Kirschner, Slesinger, Halasz - Zajíček, Svorník

Branky: 6., 34., 44. Holer, 60. Zajíček - 72. hosté

První utkání nově se tvořícího B - mužstva se vydařilo. Za pěkného počasí jsme vstřelili první branku Holerem již v 6.. Tentýž hráč se středem hřiště dostal ve 34. až před brankáře a zvýšil na 2 : 0. Hattrick dokonal po samostatné akci ve 44. Ve 2. poločase se hra více vyrovnala a padlo na každé straně po jedné brance, jičínský Zajíček zvýšil v 60. na 4 : 0 a hosté již jen korigovali na 4 : 1 v 72.. Zápas splnil účel, všichni hráči utkání odbojovali.

Hodnocení trenéra Beneše: První utkání nově se tvořícího B - mužstva jsme odehráli v každém poločase s téměř úplně odlišnými sestavami. Jsme moc rádi, že se do utkání zapojilo tolik hráčů, kteří dnes ukázali velkou chuť se porvat o výsledek a byť hra nebyla úplně ideální, je třeba poděkovat všem za předvedený výkon. Máme tedy na čem stavět a i na čem dále pracovat.

10.08.2019 - 19:53:07 || kategorie muži B-zápasy