SK Jičín - B tým - zápasy

25.9. 8. kolo 1. B třídy mužů Úpice - SK Jičín B 0:1 (0:0)

branka: Etflaiš - referát ze zápasu

Sestava: Přibyl - Krykorka, Babák, Chvalina, Materna - Sobotka, Zlámal, Haken, Jedounek, Kašík - Etflaiš (67´Marek)

Nečekané vítězství B týmu v Úpici, který nastoupil v základní sestavě se třemi mladšími dorostenci a po střídání jediného střelce zápasu Etflaiše končil zápas dokonce se čtyřmi hráči této věkové kategorie. Sestava byla ovlivněna velkou marodkou mužů jak v A, tak v B týmu. Přesto se odehrál poměrně vyrovnaný zápas, v prvním poločase na vyložené šance 1:1, po změně stran jsme se v 55 minutě ujali vedení. Při závěrečném tlaku soupeře nás podržel brankář Přibyl. Posledních cca deset minut zápasu jsme, po zranění Babáka, dohrávali dokonce o deseti hráčích, přesto jsme si tři body vzít nenechali. Pochvala všem hráčúm za bojovnost a obětavost, vyzvedl bych mladé patnáctileté hráče, naděje jičínské kopané.

26.09.2010 - 13:06:52 || kategorie muži B-zápasy