Pá 13.6. 14. kolo 1.B třídy mužů: SK Jičín B - Miletín 1:2 (1:2)

Sestava: Čeřovský - Krykorka, Zeman "K", Veg.T., Ulvr - Javůrek, Zlámal (46.Kocourek), Haken T. (68.Kořínek), Mészáros J. - Mészáros M., Horáček

ŽK- 28.Zlámal, 46.Javůrek, 60.Mészáros J., 65.Haken T., 77.Mészáros M., 82.Kořínek.

Rozhodčí - Erlebach Jiří. Diváků - 90.

Hodnocení vedoucího mužstva:

Vítězství v dnešním utkání by nás posunulo na konečnou 3. příčku tabulky, což by bylo víc, než jsme na začátku jara očekávali. Začali jsme tradičně dobře - ve 4. uniká po levé straně Mészáros M., ale nedal. O minutu později si na centr do vápna nabíhá Horáček, ani teď z toho branka nebyla. V 15. vybíhá domácí brankář mimo vápno, aby odkopl míč, ten se dostává k Mészárosovi M. a jeho oblouček zastavuje pravá tyč domácí branky !!! V 17. Javůrek vybídl Horáčka k průniku přes dva domácí hráče do vápna, ale tam další hráč našeho útočníka fauluje. Následný PK s jistotou proměňuje Mészáros M. - 0 : 1 !!! Bohužel, v 21. po zbytečném faulu před vápnem domácí z trestného kopu vyrovnávají a ihned po rozehrávce ztrácíme míč a nejlepší domácí hráč Bartoníček slalomem středem naší obrany dokonává obrat v utkání - 2 : 1 !! Ve 43. Haken z trestného kopu ohrožuje domácího brankáře. Ve 2. poločase se šance střídaly na obou stranách, ale v ruce oboustranně nepřesného HR přibývaly pouze žluté karty, na které jsme „vyhráli" 6 : 3. Za zmínku stojí ještě 91., kdy jsme ještě měli dvě velké šance, ale na výsledku se už nic nezměnilo. Tento výsledek pro nás znamená 6. místo v tabulce s dvoubodovou ztrátou na 3. místo.

15.06.2014 - 20:42:46 || kategorie muži B-zápasy