so 24.5. 11. kolo 1.B třídy mužů: SK Jičín B - Libáň 2:1 (2:1)

branky: Kořínek, Hejtmánek - referát ze zápasu

Sestava: Čeřovský - Krykorka, Zeman "K" , Veg.T., Mészáros J. - Javůrek (82. Pánek), Mészáros M., Hejtmánek, Kořínek (46. Veg J.) - Horáček (72. Pravda), Vacek.

ŽK - 29. Horáček, 71. Zeman, 81. Pravda - 33. Mutzer, 60. Knížek, 87. Havlík, 90. Hampl.

Rozhodčí - Kánská Blažena Diváků - 55

Hodnocení vedoucího mužstva: chtěli jsme hostům vrátit porážku 0 : 1 z posledního vzájemného utkání v Libáni. Úvod utkání se nám jako již tradičně vydařil. Ve 2. střílí Vacek do horního rohu hostující branky, brankář ale vyráží na roh. O minutu později prošel středem obrany Horáček, ale nedal. V 8. selhal ve velké šanci Hejtmánek. Na druhé straně likviduje ve 13. šanci hostů náš brankář. V 15. unikl hostující útočník po pravé straně a jeho přihrávku míjí na malém vápně před naší prázdnou brankou jeho spoluhráč !!! Skóre se mění až ve 33. - Vacek přihrává ze středu hřiště doprava na nabíhajícího Kořínka a ten k bližší tyči otvírá skóre 1 : 0 !!! Ve 37. střílí z dálky po zemi Hejtmánek a jeho střela končí u tyče v brance - 2 : 0 !!!! O dvě minuty později končí dalekonosná střela Vega T. odrazem od břevna několik centimetrů od brankové čáry. Ve 40. uniká středem naší obrany hostující Havlík a upravuje na 2 : 1 !! Druhý poločas se nesl ve znamení šancí na obou stranách, ale přibývalo i faulů, protože utkání přestala zvládat HR. Zvláště hostující hráči byli podrážděni spoustou jejích výroků. Proto již nepřibyly žádné branky, pouze žluté karty. V nervózním závěru jsme těsné vítězství zaslouženě udrželi !!!

25.05.2014 - 21:19:42 || kategorie muži B-zápasy