So 17.5. 10. kolo 1.B třídy mužů: Trutnov B - SK Jičín B 2:2 (0:2)

branky: Hejtmánek, Meszaros M. - referát ze zápasu

Sestava: Přibyl - Krykorka, Zeman "K" , Veg.T., Mészáros J. - Javůrek , Mészáros M., Hejtmánek, Mikolášek - Horáček, Kořínek ( 71. Pravda).

ŽK - obostranně BEZ karet !!!

Rozhodčí - Šlezingr Lukáš.

Hodnocení vedoucího mužstva: V utkání na UMT lídra tabulky jsme opět chtěli bodovat. Obě mužstva začala aktivně, naší první šancí byla střela Mészároše M. těsně nad. V 9. likviduje únik domácích po levé straně náš brankář na roh. Naše bojovná hra a napadání soupeře slavilo úspěch v 16. - Hejtmánkův pas za obranu nachází Mészároše M. a ten po levém křídle uniká, obchází brankáře a z úhlu dostává naše mužstvo do vedení - 0 : 1 !!! Ve 20. uniká středem Horáček a střela podél brankáře končí několik centimetrů vedle domácí tyče. Ve 40. unikl po levé straně Hejtmánek a podél brankáře zvyšuje na 0 : 2 !! Ve druhém poločase domácí přidali na rychlosti a důrazu a začínali se tlačit kombinací na jeden dotek do našeho vápna. V 70. přehodil našeho vybíhajícího brankáře domácí útočník a snížil na 1 : 2. V 74. domácí brankář včasným vyběhnutím založil útok, míč se dostal do našeho vápna a tam domácí útočník doklepává hlavou ke vzdálenější tyči na 2 : 2. Do konce utkání měli domácí ještě několik šancí, ale na výsledku se už nic nezměnilo. Za výkon zejména v 1. poločase jsme si možná zasloužili získat více bodů než jeden, ale v konečném účtování je remíza asi spravedlivá. Naše hráče je nutno pochválit za bojovný výkon a znovu jsme dokázali, že venku se nám proti mužstvům z horních pater tabulky daří !!!

18.05.2014 - 07:48:35 || kategorie muži B-zápasy