Čt 8.5. 8. kolo 1.B třídy mužů: Rudník - SK Jičín B 2:4 (1:3)

branky: Vacek 2, Horáček 2 - referát ze zápasu

Sestava: Čeřovský - Pánek, Zeman, Veg.T., Mészáros J. - Javůrek , Mészáros M., Hejtmánek, Horáček - Vacek "K", Kořínek.

ŽK-43. Pánek

Rozhodčí - Hlavsa Václav

Hodnocení vedoucího mužstva: K utkání jsme odjížděli v 11-ti hráčích, což na klidu nepřidalo. Z počátku bylo utkání vyrovnané, ale rozhodčí "připravil" domácím několik standartek a z jedné v 18. domácí hlavou otvírají skóre utkání na 1 : 0. Ve 25. opět po vymyšleném faulu výborně proti trestnému kopu zasáhl náš brankář. Ve 34. jsme se konečně dočkali - Pánek posílá od lajny přesný centr na vápno, Vacek jedním dotekem zpracoval a střelou do rohu branky domácích vyrovnává - 1 : 1. Ve 39. likviduje Ćeřovský samostatný únik středem naší obrany. Ve 40. přihrává Mészáros M. ze středu hřiště doleva na nabíhajícího Horáčka a ten z úhlu po zemi na vzdálenější tyč posílá Jičín do vedení 1 : 2 !!!!! O 3. min.  později prakticky stejná akce obou hráčů končí brankou na 1 : 3 !!! V poslední minutě poločasu zaklepal trestný kop břevnem naší branky. Do druhého poločasu nastoupili domácí s cílem otočit utkání a začali si vytvářet brankové příležitosti-ve 49. stál domácí útočník 7m před naší prázdnou brankou a než si dal míč na druhou nohu, stačili jsme střelu zablokovat. V 63. minutě nešťastně prodlužuje trestný kop náš hráč na osamoceného domácího útočníka na malém vápně a ten mezi nohami našeho brankáře snižuje na 2 : 3. V 65. minutě se znovu rozeznělo břevno naší branky. O chvíli později jde domácí útočník sám na naši branku - Čeřovský zachraňuje !! V těchto okamžicích už hráli domácí na 3 obránce, tak jsme měli několik nadějných brejků, které ale k pojišťující brance nevedly - na druhé straně i domácí měli několik šancí. Rozhodnutí padlo v 88. minutě, kdy Vacek pojišťuje svoji druhou brankou naše vítězství 2 : 4 !!!! Za dnešní výkon je třeba pochválit celé mužstvo, vyzdvihnul bych výkon Čeřovského a Hejtmánka. Potvrdilo se, že umíme spíš vyhrávat venku nad mužstvy z čela tabulky.

09.05.2014 - 09:07:21 || kategorie muži B-zápasy