SK Jičín - B tým - zápasy

So 3.5. 7. kolo 1.B třídy mužů: SK Jičín B - Miletín (hřiště v Miletíně) 0:2 (0:2)

referát ze zápasu

Sestava: Čeřovský - Krykorka, Zeman, Hejtmánek, Drusan "K" - Javůrek (46. Zugar), Veg T., Mészáros M., Mészáros J. (46. Kořínek ) - Horáček (81. Pravda), Zlámal (83. Pánek)

ŽK- Krykorka, Horáček, Zlámal, Veg T.

Rozhodčí - Janeček Štěpán

Hodnocení vedoucího mužstva: Dnešní utkání se nám po všech stránkách nevydařilo. Od začátku byl soupeř lepší, nám se nedařila kombinace, chybělo nasazení. Když už jsme se dostali do náznaku šance, tak finální přihrávka akci zmařila. V prvním poločase jsme se několikrát dostali do slibných šancí, ale bez větších úspěchů. První branku dostáváme ve 33. po sporném trestném kopu zprava z hranice vápna, kdy chytatelná střela pod břevno končí v naší síti-0:1. Ve 42. po rohovém kopu nekrytý hostující hráč hlavičkuje a dorážka končí podruhé v naší brance - 0 : 2. Ve druhém poločase se už skóre nezměnilo, naši největší šanci měl Hejtmánek, který v 54. pálí po rohu dvakrát do domácího brankáře. Nás zachránil od dalších branek několika dobrými zákroky brankář Čeřovský. Dnešní výkon na bodové ohodnocení rozhodně nestačil, soupeř zaslouženě získal tři body.

04.05.2014 - 09:06:15 || kategorie muži B-zápasy