Čt 1.5. 6. kolo 1.B třídy mužů: Kopidlno - SK Jičín B 1:2 (1:1)

Sestava: Přibyl - Kubíček "K" , Zeman", Ulvr, Bucek - Mikolášek (79. Javůrek), Veg T., Zlámal, Kocourek(90.+2. Pánek) - Horáček (92.+2. Pravda), Mészáros M. (70. Kořínek)

ŽK- 59. Ulvr

Rozhodčí - Špáta. Diváci - 100.

Hodnocení vedoucího mužstva:
Do utkání jsme vstoupili opět aktivně, v 7. se po úniku po pravé straně ocitá v šanci Kocourek a o minutu později ve 100% šanci přestřeluje branku Zlámal. V 9. to konečně vyšlo - Kocourek zprava přihrává po zemi na malé vápno úplně volnému Horáčkovi a ten mění skóre na 0 : 1. V 18. po rohu hlavičkuje Ulvr nad branku, o chvíli později Kubíček střílí z úhlu do brankáře. Od této chvíle přebrali aktivitu domácí hráči - ve 23. minutě se ve velké šanci ocitá domácí Klaban, ale nechal pouze vyniknout našeho brankáře. Ve 27. po chybě na kraji obrany domácí Machačný z úhlu obchází i Přibyla a vyrovnává na 1 : 1. Nám se hra v tuto dobu moc nedařila. O chvíli později se velké šanci ocitá domácí Poutník, ale opět nechává vyniknout výborného Přibyla. Kolem 40. minuty se ve dvou šancích ocitá Horáček s Kocourkem - bez gólového efektu !! Ve 2.poločase se v 57. ocitá ve dvou velkých šancích domácí Klaban. V 68. minutě Přibyl opět likviduje další šanci domácích. V 75. míjí vybíhající domácí brankář centr do vápna a míč se objevuje u osamoceného Horáčka na malém vápně a ten rozvlňuje podruhé domácí síť - 1 : 2 !!!! Do konce utkání to byl oboustranný boj řízený nepřesným HR, domácí se snažili alespoň o vyrovnání, ale dobrý výkon celého mužstva s vynikajícím Přibylem v brance již změnu skóre nepřipustil a tak odvážíme 3 cenné body. Ke cti mužstva nutno dodat, že jsme obdrželi pouze JEDNU žlutou kartu.

02.05.2014 - 20:31:04 || kategorie muži B-zápasy