so 19.4. 4. kolo 1.B třídy mužů: Libáň - SK Jičín B 1:0 (0:0)

Sestava: Čeřovský - Krykorka, Zlámal, Hejtmánek , Mészáros J. /88" Pánek / - Javůrek /46" Veg T./, Zugar, Veg J., Mikolášek - Horáček "K", Mészáros M. /65" Pravda /

ŽK- Veg J., Mészáros J., Zugar, Pravda.

ČK- Veg J. / po 2.ŽK /, Zugar.

Rozhodčí - Klečka, diváci - 120.

Hodnocení hostů: Po dvou vítězných utkáních s aspiranty na postup jsme i dnes začali aktivně-hned v 1.minutě je ve velké šanci zleva Mikolášek, o chvíli později Mészáros M. V 19" zahrozil nebezpečnou střelou domácí Balcar. Mezi 20" a 28" měl TŘI velké šance Mészáros M. - bohužel pro nás bez brankového efektu. Ve 35" vyráží Čeřovský střelu domácích nad branku. Ve druhém poločase pokračují naše šance, kde vynikal zvláště Mészáros M. V 63"minutě krásně střílí Hejtmánek ze 30m - domácí brankář s námahou vyráží nad branku. V 77" minutě zastavuje Zugar na půlce u lajny skluzem domácího hráče - od hlavního vidí ŽK a po domluvě s nepřesným lajnovým vytahuje ČK !!!! V této době se na hřišti začalo jiskřit na obou stranách a karty přibývaly. V 80" po centru na hranici vápna domácí střílí vedoucí branku - 1 : 0 !! V 85" dostává 2.ŽK a následně ČK Veg J. Utkání je na několik minut přerušeno pro výtržnosti domácích fanoušků. Poté se dohrává a na výsledku jsme v 9-ti hráčích už nic nezměnili. Ztratili jsme zbytečně body,v poločase jsme mohli vyhrávat o 3 - 4 branky, ale fotbal se hraje na branky a tu jsme dnes bohužel nedokázali z množství příležitostí vstřelit.

21.04.2014 - 08:23:37 || kategorie muži B-zápasy