So 5.10. 9.kolo 1.B třídy mužů: Sobotka - SK Jičín B 3:6 (1:1)

branky: Hejtmánek 2, Kocourek 2, Horáček, Kořínek - referát ze zápasu

Sestava: Babák - Pánek /69" Kořínek/, Chvalina, Zlámal, Krykorka - Samko, Zugar, Ondráček /70" Sobotka/, Hejtmánek - Pluhař /76" Horáček/, Kocourek /86" Čeřovský/

ŽK- Samko, Krykorka    Rozhodčí - Říha Luboš   Diváci - 70.

Hodnocení hostujícího trenéra:
k utkání jsme odjížděli pod dojmem odčinit domácí debakl 0 : 8 a určitého oslabení domácích vinou zranění a trestů. Od začátku utkání jsme byli lepší, ale opět jsme dopláceli na nevyužívání i těch nejvyloženějších šancí / Kocourek, Pluhař /, takže výsledkem byla pouze branka Hejtmánka v 8. minutě. V poslední minutě dostáváme po chybě obrany branku a poločas končí 1:1. Ve druhém poločase hned ve 2. minutě inkasujeme po chybě gólmana na 2 : 1 a domácí jsou v tuto dobu lepší a v 63. minutě opět po nepokrytí hráče na malém vápně zvyšují na 3 : 1 a vypadalo to, že domácí dovedou utkání do vítězného konce. Ovšem v 66. minutě trestá chybu domácích svoji druhou brankou Hejtmánek a odstartoval tak nevídaný obrat, kdy jsme do 84. minuty "popravili" domácí dalšími ČTYŘMI brankami po chybách jejich obrany otočili výsledek na 3 : 6 !!!!! Mužstvu je třeba poděkovat za to, že ani za stavu 3:1 nesložili zbraně a utkání nakonec senzačně otočili. Výsledek nás poprvé posunul do první " čtyřky".