SK Jičín - B tým - zápasy

Ne 15.9. 6.kolo 1.B třídy mužů: SK Hošek Robousy - SK Jičín B 1:3 (0:1)

branky: Hejtmánek, Pluhař, Ondráček - referát ze zápasu

Sestava: Přibyl - Zeman, Bryscejn, Chvalina, Krykorka - Zeman, Kirschner /C/, Samko, Hejtmánek /89"Kořínek/, Zlámal /82" Pánek/ - Horáček /60"Ondráček/, Pluhař /86"Javůrek/

Vyjádření trenéra: kousek za město jsme odjížděli s cílem odčinit potupnou domácí porážku s Malšovicemi. Za domácí nastoupili 4 ještě loni jičíňáci /Rejman, Srb, Materna a kapitán Kuba Vích/. Úvod utkání byl vyrovnaný, měli jsme po pravé straně dvě šance, domácí hrozili hlavně zprava Kubou Víchem. V 26" nastřelil Pluhař břevno. Ve 42" se po rohovém kopu trefuje k tyči Hejtmánek a poločas končí naším vedením 0:1. V druhém poločase za stálého deště po akci středem hřiště doráží domácí kapitán Vích vyraženou střelu a srovnává na 1:1 a domácí se snažili strhnout vítězství na svoji stranu - výsledkem byla tyč /Rejman/ a vzápětí břevno /Vích/. Potom udeřil Jičín - po pravé straně unikl Pluhař a přes brankaře uklízí míč pod břevno - 1 : 2 !!! Domácí viditelně znervózněli a v 80" opět po úniku středem doráží soupeře Ondráček - 1 : 3 !!!!. V nervózním závěru jsme již vedení udrželi a vzhledem k ostatním výsledkům jsme opět "na dohled" první "čtyřky". Hráči zaslouží pochvalu za bojovný výkon na těžkém terénu.

16.09.2013 - 20:16:39 || kategorie muži B-zápasy