SK Jičín - B tým - zápasy

Ne 1.9. 4.kolo 1.B třídy mužů: TJ Kopidlno - SK Jičín B 3:3 (3:2)

branky: Horáček 2 (1x PK), Ulvr - referát ze zápasu

Sestava: Přibyl - Pánek /75"Sobotka/, Hejtmánek, Ulvr, Krykorka - Javůrek /46" Ondráček/, Kirschner /C/ , Miler, Horáček - Pluhař, Kořínek

Hodnocení utkání : Na horkou půdu do Kopidlna jsme odjížděli s cílem uhrát dobrý výsledek. Úvod utkání se nám vůbec nepovedl, již ve 4. minutě po úniku po levé straně a následné přihrávce na nehlídaného hráče na vápně prohráváme 1 : 0. Ve 24.minutě opět centr do vápna na nehlídaného hráče - 2 : 0 !!! Ve 31" minutě po centru do vápna hlavou Ulvr snižuje na 2 : 1. Ve 35" téměř stejná chyba jako při druhé brance domácích a je to 3 : 1. Dramatický okamžik nastal ve 44.minutě - Pluhař vystihl špatnou rozehrávku domácích a brankář ho fauluje - rozhodčí nejprve nařizuje trestný kop, ale po poradě s pomezním nařizuje PK, který Horáček bombou "angličanem" do středu branky proměňuje a v hledišti propuká bouřlivá atmosféra. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, místy jsme byli i lepší a výsledkem byl v 82" slalom Horáčka, který vyrovnává na 3 : 3. Několikrát nás podržel brankář Přibyl. V divácky bouřlivém závěru jsme mohli i vyhrát, ale remíza je asi spravedlivá a vezeme cenný bod ze hřiště soupeře.

02.09.2013 - 06:29:04 || kategorie muži B-zápasy