SK Jičín - B tým - zápasy

24.3. 14. kolo 1. B třídy mužů: FC Mladé Buky - SK Jičín B 1:2 (1:1)

branky: Horáček 2 - referát ze zápasu

Sestava: Drusan - Babák, Bryscejn, Malý, Krykorka - Brožíček, Miler, Kirschner, Kocourek - Skákal (90. Klaban), Horáček

K zápasu jsme odjížděli s jistou obavou. Čekal nás první zápas na přírodní trávě, když celá příprava proběhla na UMT, a z důvodu velkého množství zraněných hráčů v hodně okleštěné sestavě. Přesto jsme do zápasu vstoupili aktivně a zaslouženě se ujali vedení, když další šance jsme nevyužili. Soupeř do konce poločasu stačil vyrovnat po situaci silně zavánějící ofsajdem. Vstup do druhého poločasu ovlivnilo vyloučení D. Malého po druhé ŽK v 50. min. Po přeskupení řad jsme však zodpovědně bránili a podnikali nebezpečné brejky. Z jednoho z nich v 56. Horáček po akci M. Kocourka vstřelil svůj druhý gól a rozhodl o výsledku zápasu. Další ložené šance jsme neproměnili a tak jsme se až do konce zápasu strachovali o vítězství, které pokládám za zasloužené. RK: 8:7, ŽK: 1:7, ČK: 0:1

26.03.2012 - 18:44:12 || kategorie muži B-zápasy