SK Jičín - B tým - zápasy

17.9. 6. kolo 1. B třídy mužů TJ Baník Žacléř - SK Jičín B 3:4 (3:1)

branky: Zugar 3, Horáček - referát ze zápasu

Sestava: Přibyl - Bucek, Ulvr, Kirschner, Krykorka (72. Skákal) - Materna (80. Srb), Kocourek T., Zugar, Kocourek M. - Horáček, Portyš

Hned ve 2. minutě zápasu se ujímáme vedení z TK Zugarem. Soupeř však po našich chybách v obranné činnosti během minuty otáčí zápas na 2:1 a do konce poločasu zvyšuje své vedení na 3:1. Po domluvě během poločasové přestávky začínáme hrát to, co jsme si řekli před zápasem a v 51. a 65. minutě srovnáváme stav. Další šance na obou stranách zůstávají nevyužity a vypadá to na asi zaslouženou remizu. V 93. však soupeř zapoměl na zadní vrátka, toho využíváme k rychlému brejku a po zákroku na Portyše přichází PK, který s přehledem proměňuje ve svůj třetí gól v zápase Zugar a tím přispěl k první letošní výhře naší rezervy. Chválím kluky za bojovnost ve druhém poločase, kterou otočili nepříznivý průběh zápasu.

18.09.2011 - 21:38:40 || kategorie muži B-zápasy