2.4. 19. kolo divize mužů SK Semily - SK Jičín 4:0 (1:0)

referát ze zápasu

Podprůměrný výkon hostů       Jičín už tři zápasy nedal branku     Marodka stále přetrvává       Soupeř nastřelil 3x břevno      V sobotu doma Letohrad

Sobotní mistrovské divizní utkání začali hosté sympaticky, fotbalově. V úvodních minutách si vynutili dva rohové kopy, ze kterých nezapršelo. Do prvních střeleckých příležitostí se naopak dostávali domácí. V 5.min. nastřelil Novotný hlavou břevno. Za dvě minuty na to srážel Zlámal nepříjemnou střelu na roh. Ve 13. min. chytá Puš umístěný trestný kop Brože. Ve 24.min. vystřeli z úhlu nebezpečně Buček. Už v těchto fázích utkání bylo vidět, že v útočné fázi budou domácí nepříjemní. To se potvrdilo ve 26.min. Na trestný kop z pravé strany naskočil domácí Novotný a hlavou přesně umístil. 1:0 pro domácí. Za další dvě minuty znovu břevno domácích po střele Novotného. Hosté odpověděli Vackem ve 36. min. Ten v dobré střelecké pozici dloubákem přehodil nejen domácího gólmana, ale i jeho svatyni. První čtvrthodina druhého poločasu byla oboustranně o ničem. Domácí uklidnila 63.min. kdy po hrubce hostů při bránění zvýšil Hartman na 2:0. Obranná fáze hostů měla celkově v sobotním utkání značné trhliny. V 65. min. postupoval znovu po nedorozumění zadáků Jičína na Puše osamocený Havel. Udělal dlouhou kličku až do autu a o vyložený gól se tak sám připravil. Vše si vynahradil v 71.min, kdy zvýšil už na 3:0 pro domácí. Do té doby vystřelil Jičín na branku soupeře pouze jednou a to ještě po trestném kopu Vacka. Střela Vega v 83.min. mířila mimo branku soupeře. Hodně málo za devadesát minut utkání. Skóre utkání uzavřeli domácí v 87. min. To už byla hostující obrana na lopatkách a Radačovský pohodlně skóroval. Od pátého gólu zachránilo Jičín znovu břevno v poslední minutě utkání. Výkon hostů byl celkově podprůměrný. Mužstvo se potýká s širokou marodkou, brance soupeře za celé utkání neublíží a při bránění dělá školácké chyby. Už tři zápasy nedal Jičín branku.
S e s t a v a :  Puš - Zlámal, Macháček, Řeháček, Malý - Mikolášek (72. Materna), Samko (82. Fejfar), Pivrnec,Vích - Vacek, Topič (58.Veg).