26.3. 18. kolo divize mužů FK Trutnov - SK Jičín 1:0 (0:0)

referát ze zápasu

Utkání rozhodla jediná branka          Průměrné utkání        Domácí neoslnili    Dva zápasy nedal Jičín gól         V sobotu opět  ven  -  do Semil

K mistrovskému utkání divize do města krakonošova odjížděli jičínští ne zcela kompletní. Pro zranění a pracovní důvody chyběli kapitán Malý, Votrubec, Veg, Gaubmann a Ulvr. Domácí, kteří Jičínu na podzim na jeho hřišti uštědřili nepříjemnou porážku 1:4, byli od první minuty aktivnější. Dostávali se také častěji do střeleckých příležitostí. Pušovu pozornost vyzkoušel v 8.min. Holubec a ve 22.min. Jiroušek. Největší šance prvního poločasu se zrodila ve 29.min. Centr z pravé strany prolétl až k nekrytému Hejnovi, který z jasné loženky vysoko přestřelil. Hosté byli v prvním dějství značně zakřiknutí. Směrem dopředu vlastně nevymysleli nic. Mezi tyče nezamířili ani jedinkrát. Ještě, že obrana stála pevně na nohou a nepřipustila změnu skóre utkání. Druhý poločas nastoupili hosté jako vyměnění. Zvýšili obrátky, hráli útočněji. V 50.min. mohl také hostující Vích skórovat. Po pravé straně utekl Vacek, přihrál přesně po zemi před branku, umístěnou střelu Vícha vyrazil dobře postavený domácí gólman Šťastný na roh. Za další čtyři minuty střílel v dobré pozici Mikolášek těsně vedle. V těchto fázích nehráli domácí vůbec dobře. Škoda, že je hosté nepřekvapili vstřelením vedoucí branky. Další vývoj utkání mohl být úplně jiný. Postupně se domácí dostávali znovu do hry. Hostům zatrnulo v 62.min., kdy téměř od půlky hřiště postupoval středem zcela sám na Puše domácí Holubec. Kličkou chtěl Puše obejít, tem mu ale balón šikovně ukradl a chytil. Sám postupoval z pravé strany za minutu na to trutnovský Kamitz, mířil ale vedle. Rozhodnutí utkání přinesla 74. min. Centr z levé strany doplachtil k nekrytému střídajícímu Musilovi na penaltě, ten hlavou přesně trefil a rozhodl utkání. Škoda. Domácí v sobotním utkání nepodali oslnivý výkon. Spíše naopak. Když je ale hosté ničím nezaskočili, stačila jim jedna branka na plný bodový zisk. Ten je v boji o udržení těší asi nejvíce. Sestava : Puš - Zlámal, Macháček, Řeháček, Pivrnec - Samko, Horčičko, Mikolášek, Vích - Topič, Vacek. Trenér J. Štoudek, asistent J. Matějka.
Rozhodčí : Václav Němec z Bernartic, ŽK 3:2, rohy 4:2, 180 diváků.

27.03.2011 - 09:28:18 || kategorie muži A-zápasy