SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

5.3. př. zápas SK Jičín A – FK Bohemia Poděbrady 2:3 (0:0)


branky: Matějka, Fidrich - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Machačný, Štěpánek, Kuncíř, Řeháček - Sajdl (46. Glos), Zugar, Kirschner (46. Lánský), Fidrich - Matějka V., Holer

Branky: 66. Matějka, 68. Fidrich - 48. , 54. 61.

K poslednímu přípravnému utkání nastoupilo mužstvo SK Jičín proti soupeři z lázeňského města, proti FK Bohemia Poděbrady, kteří jsou po podzimu na 9. KP Středočeského kraje. Hned v 9. průnik hostů do vápna řeší výborně náš brankář. Obě mužstva hrají aktivně, ale bez větších šancí. Ve 23. dobrý průnik hostů středem naší obrany řeší opět náš brankář včasným vyběhnutím. Další nebezpečný průnik ve 30. brankář Jičína vyráží.

Ve 48. se hosté ujímají lacinou brankou vedení 0 : 1!! V 50. vnikl odvážně do vápna Matějka, ale brankáře se mu překonat nepodařilo. V 54. končí střela Poděbrad zpoza vápna v naší síti a hosté tak zvyšují na 0 : 2!! V 61. končí centr z levé strany na zadní tyč opět v naší síti a hosté zvyšují již na 0 : 3!! V 66. po akci Fidricha po pravé straně dostává ve vápně míč Matějka a přehazuje vybíhajícího brankáře a snižuje na 1 : 3!! V 68. po akci Lánského po levé straně střílí Fidrich druhou branku a snižuje na 2 : 3!! V 86. prošel Lánský, ač několikrát faulován, až před vápno, kde akci zastavil hvizd HR a kopeme TK. Okopaný Lánský odkulhal do kabiny a TK Matějky byl snadnou kořistí hostujícího brankáře. V 87. likviduje brankář Jičína šanci z bezprostřední blízkosti. Vyrovnání měl na kopačce Matějka, ale v 89. netrefil z malého vápna branku. Tak končí poslední příprava na sezónu naší porážkou 2 : 3!! Jarní příprava se celkem vydařila, trenéři vyzkoušeli celý širší kádr, objevily se hezké momenty, ale i chyby, hráli jsme za deště, za sněžení, nebo za silného větru, jednou i za umělého osvětlení. Toto je ale již historie a nás čeká v sobotu v 10,15 hodin na našem hřišti /UMT/ první Mistrovské utkání s mužstvem Třebše, které se nachází na 9. místě s 23 body. Podzimní zápas na půdě Třebše skončil 1 : 1 a na PK brali druhý bonusový bod domácí po výhře 4 : 2, takže nás určitě čeká těžký zápas.

Komentář trenéra Houšky: výsledkově se poslední příprava na Třebeš nepovedla. To, co jsem potřeboval vidět, jsem viděl a je jasné, že v sobotu musíme ve všech činnostech přidat !!!

 

08.03.2022 - 13:42:30 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie