SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

26.2. př. zápas SK Jičín – Dolnobousovský SK 6:2 (4:0)


branky: Matějka 3, vlastní 2, Holer - referát ze zápasu

Sestava: Kanaval (55. Švorc) - Machačný (60. Klaban), Štěpánek, Jiřička (60. Kubíček), Beneš - Kuneš (58. Sajdl), Zugar (46. Nálevka J.), Lánský, Fidrich (63. Louda) - Matějka V. (65. Novák), Holer (66. Kanaval)

Branky: 17. Holer, 25.+39. vlastní, 45. + 52. + 54. Matějka - 75., 90.

K dalšímu přípravnému utkání nastoupilo mužstvo SK Jičín po třech dnech opět proti soupeři z Dolního Bousova, dnes za denního světla. Hned ve 4. hasí šanci hostů v našem vápně odkopem Beneš. V 9. jsme se dostali z presu před vlastní brankou až do útoku, Fidrich ale nemířil přesně!! Po další akci zprava míří Matějka z malého vápna vysoko nad. V 17. založil akci Lánský, přes Matějku se míč dostal na Holera, který otevírá scóre - 1 : 0!! Ve 24. opět zprava Matějka obešel brankář, střela z úhlu končí vedle levé tyče. Ve 25. Matějka centruje zprava a obránce nešťastně překonává vlastního brankáře - 2 : 0!! Ve 37. umístěnou Zugarovu střelu vytěsnil brankář s pomocí tyče na rohový kop. Ve 39. po centru Beneše zleva míří opět obránce přesně pod břevno vlastní branky - 3 : 0!! Ve 42. unikl po pravé straně Kuneš, přehodil vybíhajícího brankáře, bohužel míč ale branku minul!! Ve 45. uvolnil Kuneš Matějku, který stanovuje poločasový výsledek na 4 : 0!!

Hned po přestávce trefuje po úniku Matějka z úhlu bližší tyč hostující branky. V 52. našel Fidrich na malém vápně Matějku, který pohodlně dává na 5 : 0!! O 2 minuty později našel tentokrát Holer Matějku v malém vápně a je to 6 : 0!! Po této brance jsme vystřídali během několika minut 6 hráčů a brankostroj se zastavil. Šance jsme si i vytvořili, ale finální řešení nebylo přesné. Hosté v 75. a 90. dvěma pěknými technickými střelami zpoza vápna zkorigovali výsledek na konečných 6 : 2!! Soupeře tedy i podruhé porážíme. V sobotu nás čeká poslední příprava před 1. mistrovským zápasem, zápas s FK Bohemia Poděbrady, kteří jsou po podzimu na 9. místě KP Středočeského kraje.

Komentář trenéra Houšky: V dnešním utkání bylo znát, že v pátek byl lehčí herní trénink. Soupeře jsme rozběhali. Výkonem mě překvapil na hrotu brankář Kanaval. Bylo znát, že kapitán Lánský „potřebuje tvrdší a běhavější trénink v pátek" !!!!!!

 

28.02.2022 - 08:01:34 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie