SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

23.2. př. zápas SK Jičín – Dolnobousovský SK 3:0 (2:0)


branky: Fidrich, Matějka, Kanaval - referát ze zápasu

Sestava: Švorc (46. Kanaval) - Klaban (46. Machačný), Buchvald, Štěpánek, Beneš - Joukl, Zugar (66. Fidrich), Lánský (46. Kali), Fidrich (46. Kubíček) - Matějka V., Dítě (46. Holer)

Branky: 36. Fidrich, 38. Matějka V., 59. Kanaval /PK/

K dalšímu přípravnému utkání nastoupilo mužstvo SK Jičín na třetí pokus proti soupeři z Dolního Bousova. Poprvé za umělého osvětlení začala obě mužstva aktivně a prvních 10 minut bylo bez větších šancí. Ve 21. pronikl středem stoper Štěpánek, dostal se až před brankáře, kterého ale nepřekonal. Ve 29. Matějka zprava zkoušel přehodit vybíhajícího brankáře, ten se ale přelstít nenechal. Ve 36. vystihl atakující Fidrich malou domů hostí a podél brankáře střílí vedoucí branku - 1 : 0!! Ve 38. viděl Lánský, že je dolnobousovský brankář příliš z branky a vyslal dalekonosný oblouček. Ten se podařil vracejícímu se brankáři v záklonu vyrazit před sebe, kde se objevil dobíhající Matějka a střílí branku na 2 : 0!! V 59. je ve vápně faulován Jičínský hráč a následný PK Kanaval bezpečně k levé tyči proměnil a zvyšuje na 3 : 0!! Stále se hraje rychlý, technický fotbal, akce se střídají na obou stranách. V 87. zahráli hosté ve vápně rukou a kopal se další PK. K němu se postavil stejný hráč, jako v 59., ale tentokrát byl vítězem hostující brankář!! Zápas končí naším vítězstvím, trenér si vyzkoušel další hráče na různých postech. Protože Rovensko sobotní zápas odřeklo, nastoupíme v sobotu v 10,00 opět proti Dolnobousovskému SK.

Komentář trenéra Houšky: Další vydařený přípravný zápas, příjemně mě překvapila kvalitní hra soupeře, příležitost dostali další borci z širšího kádru. Hráči obou mužstev odvedli kvalitní výkon.

 

24.02.2022 - 05:47:43 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie