SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

19.2. př. zápas SK Jičín – V. Žižkov U - 19 2:1 (1:0)


branky: Zugar, Fidrich - referát ze zápasu

Sestava: Švorc - Sajdl (60. Klaban), Zezulka (68. Louda), Lánský, Kuneš - Joukl (46. Glos), Zugar, Kirschner (46. Jiřička), Fidrich - Matějka V., Holer (68. Novák)

Branky: 31. Zugar /PK/, 54. Fidrich - 82.

K dalšímu přípravnému utkání nastoupilo mužstvo SK Jičín proti soupeři z Prahy - mužstvu FK Viktoria Žižkov U-19, které hraje Českou ligu dorostu A, což byla záruka kvalitního soupeře. Utkání probíhalo za velmi silného větru, což znepříjemňovalo hru všem aktérům. První nebezpečnou střelu těsně vedle branky vyslal v 11. nestárnoucí Kirschner. V 16. centroval zprava Joukl a hostující obránce dává zvoleje riskantní malou domů. Na dobře kopnutý TK Zugara ve 23. nikdo nedosáhl. Ve 31. vnikal po pravé straně do vápna Holer, byl zastaven nedovoleně a následný PK Zugar bezpečně proměnil ve vedoucí branku Jičína!! Ve 34. míří Matějkův TK těsně nad. Těsně před koncem poločasu zlikvidoval nevídaným rozštěpem Švorc šanci hostů z bezprostřední blízkosti!!

V 50. za překonaným Švorcem vyhlavičkoval míč mířící do branky Kuneš. V 54. zvyšuje prudkou střelou pravou nohou Fidrich na 2 : 0!! V 61. končí další TK Matějky opět těsně nad brankou. V 64. končí prudká přízemní střela Zugara těsně vedle levé tyče. Hosté se snaží vstřelit branku, vytváří si šance, ale naše obrana odolává. V 82. ale výstavní střela z 20m končí v pravé šibenici a stav se mění na 2 : 1!! Do konce se na stavu již nic nezměnilo a tak vítězíme 2 : 1. Vítězství vzhledem ke jménu soupeře určitě cenné, ale jde pouze o přípravu, vítr ztěžoval hru, šanci dostali další hráči z B - mužstva. Ve středu na třetí pokus od 18,00 hodin už snad odehrajeme další přípravu proti 12. mužstvu 1. A - třídy Středočeského kraje, Dolnobousovskému SK a v sobotu proti mužstvu TJ Sokol Rovensko pod Troskami, účastníkovi KP Libereckého kraje, který zimuje na 12. místě tabulky.

Komentář trenéra Houšky: Další vydařená příprava s kvalitním soupeřem, který si s míčem rozuměl a prověřil naše hráče ve všech činnostech. Hru ztěžoval velmi silný vítr, v sestavě dostali příležitost další borci z B - týmu.

 

20.02.2022 - 08:10:30 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie