5.2. př. zápas SK Jičín – TJ Lázně Bělohrad 4:1 (1:1)

branky: Zugar 2, Lánský, Kanaval - referát ze zápasu

Sestava: Kanaval - Machačný, Kuncíř, Řeháček, Beneš - Joukl, Zugar, Lánský, Fidrich - Matějka V., Holer

Střídali: Kuneš, Nálevka A.

Rozhodčí: Obermajer Pavel

Branky: 41. + 53. Zugar, 57. Lánský, 72. Kanaval/PK/

K dalšímu přípravnému utkání nastoupilo mužstvo SK Jičín proti soupeři z lázeňského města, který je po podzimu na 11. místě 1. A třídy. V 1. poločase šli hosté do vedení 0 : 1 a byli po většinu 1. poločasu o něco lepším mužstvem. Zugar ale těsně před pauzou srovnal na 1 : 1. Ve 2. poločase jsme přidali ještě 3 branky a převaha se překlopila na naše kopačky.

Ve středu od 18,00 hodin hostíme na naší umělce mužstvo Dolnobousovského SK a sehrajeme tak odložené přátelské utkání ze soboty 29. 1. 2022 a v sobotu 12. 2. opět od 10.00 hostíme v dalším přípravném utkání mužstvo FK Sedmihorky.

Komentář trenéra Houšky: Příprava splnila svůj účel. Vyzkoušeli jsme hráče na jiných postech. První poločas herně lepší Bělohrad, druhý poločas Jičín. Velmi dobře hrál Kuncíř na místě stopera.

07.02.2022 - 21:04:10 || kategorie muži A-zápasy