SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

22.1. př. zápas SK Jičín – FK Dobrovice 1:4 (1:2)


branka: Holer - referát ze zápasu

Sestava: Kanaval (60. Švorc) - Machačný (69. Sajdl), Kuncíř, Buchvald, Beneš - Kuneš (60. Štěpánek) Zugar, Zezulka (46. Joukl), Matějka V. - Holer (76. Kali), Dítě (57. Matějka J.)

Branky: 8. Holer - 24., 33., 52., 77.

K dalšímu přípravnému utkání jsme si pozvali účastníka KP Středočeského kraje, mužstvo FK Dobrovice, které je po podzimu na 2. místě a netají se postupovými ambicemi do Divize. V květnu jsme na jejich půdě přípravný zápas prohráli vysoko 2 : 7!! Úvod se nám ale vydařil, v 8. jsme na polovině získali míč, ten se dostal napravo ke Kunešovi, jehož přihrávku do vápna posílá z „první" do protipohybu brankáře k bližší tyči volný Holer - 1 : 0!! V 19. zahrozili i hosté a jen Kanavalův házenkářský rozštěp zabránil vyrovnání!! Ve 20. Matějkův oblouček těsně před brankovou čárou odkopává hostující obrana. Ve 24. zahrála jičínská obrana nešťastně rukou a následnou penaltou hosté srovnávají na 1 : 1!! Hosté jsou při chuti, technická střela ve 26. končí těsně nad. Ve 33. po šanci hostů a následném zmatku ve vápně končí střela z rohu vápna v naší síti - klasický „angličan" - 1 : 2!! Hosté nás začínají přehrávat rychlými průniky hlavně středem hřiště. Ve 42. končí střela Zugara vysoko v ochranné síti. V 52. po zpětné přihrávce hostů na vápno končí technická střela u pravé tyče a stav se mění na 1 : 3. V 55. po rohu Dobrovic Kanaval reflexivně vytahuje přesnou hlavičku nad břevno!! V 64. nádherně pronikl až před hostujícího brankáře Joukl, toho ale nepřekonal!! V 77. po centru zleva na zadní tyč osamocený hráč Dobrovic i přes snahu Švorce zvyšuje na 1 : 4!! V 85. průnik hostů středem řeší včasným vyběhnutím Švorc. Do konce se již na stavu nic nezměnilo a tak zápas končí naší porážkou 1 : 4!! Porážka je zasloužená, hosté si s míčem rozuměli a průniky naší obranou byly velmi nebezpečné. Příští sobotu ve stejný čas hostíme 12. mužstvo KP Středočeského kraje, Dolnobousovský SK. Dnes ještě musíme poděkovat správci hřiště za kvalitní přípravu hřiště po nočním sněžení.

Komentář trenéra Houšky: Dnešní zápas splnil svůj účel. Viděli jsme, jaké děláme chyby a na čem musíme v další přípravě zapracovat. Je třeba zlepšit tréninkovou docházku, aby příprava splnila svůj účel. Mladí hráči z MD získávají další zkušenosti z dospělého fotbalu.

 

23.01.2022 - 09:09:22 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie