SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

Ne 14.11. 16. kolo KP: FK Jaroměř - SK Jičín 3:1 (2:0)


branka: Holer - referát ze zápasu

Sestava: Masiar - Machačný, Buchvald, Florian, Sajdl (69. Lánský) - Matějka, Nálevka, Zugar, Fidrich - Dítě (81. Fejfar), Holer

Rozhodčí: Matula Pavel, ŽK 0 : 1, ČK 0 : 0, Diváci: 103

Branky: 31. Votrubec /PK/, 45. Gorol ,69. Exnar - 61. Holer

Dnes nás čekalo odložené utkání s mužstvem, které se pohybuje v tabulce na 3. místě. V 1. podzimním zápase doma jsme podlehli 0 : 1. Za chladného počasí začala obě mužstva aktivně. Hned ve 4. jsme po akci Holera a Dítě kopali zprava roh, který ale prošel celým vápnem bez povšimnutí. V 8. kopeme opět roh a po něm střílí z vápna nad Zugar. Naše chyba v rozehrávce ve 12. skončila naštěstí střelou domácích vedle Masiarovy branky. Ve 14. vyslal napravo do brejku Holer Sajdla, jeho střela po zemi jen těsně míjí vzdálenější tyč Červenkovy branky. V 17. střílí s tečí z leva Vojta Matějka, jeho tečovaná střela padá na horní síť branky hned za břevno!! Ve 22. jde po pravé straně sám Dítě, jeho střela jde ale těsně vedle pravé tyče. Ve 24. po závaru v našem vápně se naštěstí domácí hráč v dobrá pozici „ukopl"!! Ve 31. po zbytečné chybě domácí vnikli do naší šestnáctky a po zákroku Machačného ukazuje HR na značku PK. Ten Votrubec bezpečně proměnil a dostává domácí do vedení 1 : 0!! Jičín nadále útočí, ve 41. střílí Nálevka z hranice vápna do náruče brankáře. Ve 42. jsme se v domácím vápně několikrát dostali k míči, ale žádná střela nepronikla až k Červenkovi v domácí brance. Ve 45. podnikli domácí rychlý brejk po levé straně a na zpětnou přihrávku na vápno si naběhl Gorol a nechytatelnou ranou k levé tyči zvyšuje brankou do šatny na 2 : 0!! Hned ve 46. po rohu Matějky pálí ze 6 - ti metrů nad Jirka Dítě!!! V 55. po centru Matějky zleva střílí k tyči hlavou Dítě, ale Červenka předvedl „super" zákrok a dostává míč za branku!!! V 61. se po dobré kombinaci ve vápně dostal k míči Matějka, přihrál na lépe postaveného Holera, který střílí kontaktní branku na 2 : 1!!! Radost a naděje na vyrovnání trvala do 69., kdy Exnar pronikl po levé straně až před Masiara, toho obešel a z úhlu zvyšuje na 3 : 1!! Ale ani teď to Jičín nezabalil, v 75. centruje zprava Matějka a na malém vápně osamocený nehlídaný Holer střílí hlavou nepochopitelně 2 m od pravé tyče!!! V 88. po rohu končí hlavička Nálevky těsně vedle vzdálenější tyče Červenkovy branky. Tak utkání končí naší porážkou 3 : 1. Vůbec jsme nemuseli jet z Jaroměře s prázdnou - hlavně v první polovině utkání a i během druhého jsme měli dost šancí, které zůstaly nevyužity. To není problém jenom dneška, ale prakticky všech podzimních zápasů. Celkově 5. místo je po mnoha letech nejlepší umístění, které nám dává určitý klid do zimní přípravy a následných jarních bojů.

Pohled trenéra Houšky: Dnešní utkání jsme odehráli v duchu celého podzimu - výborně, ale neproměňovali jsme vypracované příležitosti. Je třeba říci, že se dnes odehrálo výborné utkání i ze strany domácích. Utkání určitě patřilo k tomu lepšímu, co lze v zápasech KP vidět. Svým hráčům gratuluji k perfektnímu výkonu a jsem rád, že po 14 - ti denních problémech s Covidovou nákazou dokázali takto odehrát poslední podzimní utkání!!!!

 

14.11.2021 - 19:55:54 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie