SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 9.10. 11. kolo KP: SK Libčany - SK Jičín 1:5 (0:2)


branky: Dítě 2, Holer 2, Fidrich - referát ze zápasu

Sestava: Masiar - Sajdl, Čeřovský, Florian, Vrabec - Machačný, Lánský (86. Fejfar), Zugar (74. Řeháček), Fidrich - Dítě (72. Matějka V.), Holer

Rozhodčí: Mach Ondřej, ŽK 1 : 3, ČK 0 : 0, Diváci: 120.

Branky: 70. Havrda - 18. + 22. Dítě, 58. + 77. Holer, 59. Fidrich

Dnes nás čekalo utkání s mužstvem, které nepatří dlouhodobě k našim oblíbeným. Věděli jsme, že nás čeká těžká práce, domácí mužstvo je složené ze zkušených hráčů. Hned v 5. po autu střílí Holer ze vzduchu nad branku. Ve 12. TK Lánského končí v rukavicích Tošovského. Ve 14. velkou šanci domácích vyráží u pravé tyče Masiar na roh. V 18. jsme podnikli rychlou akci středem, na jejíž konci je Jirka Dítě, který končí i s míčem u pravé tyče v síti - 0 : 1 - vynikající začátek!! Ve 22. po akci Fidricha zleva se jeho centr dostává do malého vápna opět k Jirkovi Dítě, který opět u pravé tyče protlačuje míč i s brankářem do sítě - 0 : 2 - snový začátek!! Ve 23. po akci Machačného doráží Holer, branka z toho ale není. V těchto fázích zápasu nezastavitelný Dítě unikl po pravé straně a jeho střela končí na bližší tyči!! Do konce poločasu se již score nezměnilo, domácí nestíhají fyzicky, nám se daří rychlý přechod a padají i branky. Do 2. poločasu jsme počítali, že do toho domácí „šlápnou" a nesmíří se s porážkou. To se ale překvapivě nestalo. Ve 46. a 47. se do dobrých šancí dostávají Fidrich, Dítě a Zugar. V 51. po TK domácího Chromka míč jen těsně míjí vzdálenější tyč Masiarovi branky. V 53. vrátil před branku míč Sajdl a osamocený Holer 4m před prázdnou brankou střílí do lesa!! V 58. kope kapitán Lánský TK z leva od naší střídačky, před brankou si ho našel Holer a hlavou do protipohybu Tošovského zvyšuje na 0 : 3!! Když o minutu později zvyšuje Fidrich už na 0 : 4, začínáme věřit ve vítězství!! V 61. náš roh zprava nejistý Tošovský podběhl, na zadní tyči ale nikdo z jičínských hráčů nebyl. V 70. vykřesal jiskřičku naděje Havrda, který technickou střelou k levé tyči snižuje na 1 : 4. Domácí se snaží ještě burcovat k dalším brankám, to ale definitivně ukončuje v 77. Holer, který ve zkrumáži před brankou posílá míč po páté do sítě 1 : 5. Do konce utkání se již nic zásadního nestalo a tak rozhodčí končí zápas, ve kterém vítězíme 1 : 5!! Dnes nečekané body, nečekané score, ale vzhledem k průběhu zápasu naprosto zasloužené vítězství. Konečně nám to tam „začalo padat", ale nedostatků ve hře je stále dost. V dalším domácím utkání nás čeká SK Dobruška.

Pohled sekretáře Zemana: Gratuluji hráčům k výkonu a k tomu, že jsme znovu začali proměňovat vytvořené šance. Mrzí mě ale větší počet zbytečně ztracených míčů, po kterých jsme se dostávali do nesnází. Myslím si, že dnešní výrazné vítězství a 3 body jsou zasloužené. Libčany dnes neměli vůbec nic - vlastně ano - výbornou klobásu, která dnes určitě chutnala i panu Bártovi!!

 

10.10.2021 - 21:10:05 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie