SK Jičín - A tým - zápasy

rámeček

SK Jičín - A tým - zápasy

So 11.9. 7. kolo KP: SK Jičín - SK Červený Kostelec 2:1 (0:0)


branky: Lánský 2 - referát ze zápasu

Sestava: Masiar - Florián, Čeřovský, Zezulka, Vrabec - Sajdl, Matějka V., Lánský (84. Řeháček), Fidrich - Machačný (82. Kubíček) - Dítě (75. Jiřička)

Rozhodčí: Trejbal Adam, ŽK 2 : 3, ČK 0 : 0, Diváci: 80.

Branky: 78. Lánský (PK), 80. Lánský (PK) - 86. Malina

Dnes nás čekal velmi kvalitní soupeř s dobře organizovanou hrou, hlavně v obraně. Po úvodní oťukávané jsme zahrozili v 9., kdy po úniku Machačného se na vápně dostal ke střele Matějka, ta s tečí končí těsně vedle branky, po následném rohu střílí s tečí Fidrich a po dalším rohu následuje několik hlavičkových soubojů a celá tato akce končí autem. V 15. vypíchl Matějka míč obraně a z hranice vápna trefuje levou tyč Středovy branky!!! V 17. končí rychlá kombinace hostů v Masiarových rukavicích. Ve 28. se za obranu dostal Sajdl, ale brankář měl k míči blíž. Ve 32. po centru Fidricha netrefil osamocený Machačný v malém vápně míč!! Ve 34. chytá na 2x Masiar štiplavou střelu hostů. Ve 39. se Lánský prokličkoval až do vápna, následná střela z otočky ale branku minula!! Ve 49. jdeme 4 na 2, bohužel nepřesná zbrklá přihrávka šanci pohřbila. V 64. Machačný unikl středem, obešel i brankáře, ale jeho střelu do prázdné branky zblokoval dobíhající obránce!! Nevyužitých šancí už bylo tolik, že by nás to v závěru mohlo mrzet. V 71. centr hostů zprava posílá hlavou hostující útočník jen těsně vedle pravé tyče!! V 75. střílí z dálky krásně Matějka, brankář vyráží na roh. V 78. je ve vápně držený náš hráč a rozhodčí ukazuje na značku PK!! K této důležité akci si bere míč dnešní kapitán Lánský a s přehledem posílá Jičín do zaslouženého vedení 1 : 0!! V 80. po podkopnutí našeho hráče ve vápně ukazuje HR opět na značku PK!! K exekuci se postavil opět Lánský a dostává domácí do vedení 2 : 0!! Je to zasloužená odměna za aktivitu a neproměněné šance, ale hosté se nevzdávají. Na hřišti i na lavičkách to začíná jiskřit. V 83. po akci hostů přestřeluje z 8 m jejich útočník naši branku. V 86. po našem nedůrazu ve vápně doráží z bezprostřední blízkosti Malina míč za Mesiara, snižuje na 2 : 1 a dramatizuje závěr utkání!! Hosté vrhli vše do útoku, ale naše obrana již komplikace nepřipustila, a tak jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Dnešní body jsou velmi cenné, kvalita soupeře byla velká, o to více musíme vyzdvihnout domácí jedenáctku, která podala kvalitní, bojovný výkon, a i když branku ze hry po mnoha jasných šancích nedala, zaslouží velké uznání. V sobotu, opět na domácím trávníku, nás čeká derby s Hořicemi.

Pohled trenéra Houška: Dnes jsme na Městském stadionu odehráli velmi kvalitní utkání, uznávám kvalitu soupeře, ale v žádném případě to nesnižuje výkon našeho mužstva. Vzhledem k vypracovaným šancím hlavně v 1. poločase by pro nás bylo vše jiné, než výhra za 3 body neúspěch a zklamání!!!

 

12.09.2021 - 20:40:35 || kategorie muži A-zápasyNáhodné články z vybrané kategorie